موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کارت گرافیک
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان من کارت گرافیک جدا رو کامپیوتر نصب نکردم چون بازی کامپیوتری ک گرافیک بالا میخواد نمیرم ولی مدتی قبل گفتند کارت گرافیک باعث بهبود سرعت اینترنت هم میشه و حالا ایا واقعیت داره البته فکر نکنم زیاد فرقی داشته باشه Biggrin.gif
فکر نکنم کارت گرافیک ربطی به اینترنت داشته باشه مهم اون شرکتی که از اینترنت رو گرفتین
(18-12-2015، 03:07 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من کارت گرافیک جدا رو کامپیوتر نصب نکردم چون بازی کامپیوتری ک گرافیک بالا میخواد نمیرم ولی مدتی قبل گفتند کارت گرافیک باعث بهبود سرعت اینترنت هم میشه و حالا ایا واقعیت داره البته فکر نکنم زیاد فرقی داشته باشه  Biggrin.gif

کارت گرافیک که اصلا ربط نداره ولی تا جایی که من میدونم رم کمی تاثیر داره ولی سرعت اصلی همون پهنای باندی هست که شرکت ارائه میکنه.
ممنون آقا پویا البته دقیق نمیدونم تفسیر اون فرد چی بود ولی گفت بعنوان مثال استفاده از گرافیک داخلی قسمتی از .. رو بخودش اختصاص میده و درنتیجه باعث کم شدن سرعت میشه! و منم قبلش نشنیده بودم... :)