موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قیمت سیم همراه اول اعتباری الان چنده؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام یه سوالی داشتم میدونم اینجا جاش نیست ولی بعد از این که جوابم را بگیرم پاک می کنم.
قیمت سیم همراه اول اعتباری الان چنده؟تو مراکز فروش تو شهر ها را میگم نه توی سایت همراه اول.
(18-12-2015، 07:40 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سوالی داشتم میدونم اینجا جاش نیست ولی بعد از این که جوابم را بگیرم پاک می کنم.
قیمت سیم همراه اول اعتباری الان چنده؟تو مراکز فروش تو شهر ها را میگم نه توی سایت همراه اول.

قیمت ها متفاوته ولی معمولن ۱۰ تومان هست
(18-12-2015، 07:46 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-12-2015، 07:40 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمت ها متفاوته ولی معمولن ۱۰ تومان هست

خط 990 هست 5000 تومان
دوستان سیم کارت دانشجویی همراه اولم اومده بوده 5 تومنی کسی شنیده بوده (البته نمیدونم چرا اسمشو عوض کردن) Biggrin.gif
سیم کارت دانشجویی مجانبه فقط هزینه فعال سازی میگیرند منظورت از اسم جدید نفهمیدم