موبایل روز

نسخه‌ی کامل: توجه مهم : فرق سيمكارت 4G ايرانسل با سيمكارت عادي و كلاهبرداري اين روزها!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[عکس: 19_15Irancell-USIM.jpg]

درود خدمت دوستان و كاربران عزيز. متاسفانه از وقتي كه سيمكارت هاي فورجي روي كار اومده كلاهبرداري زياد شده...سيمكارت عادي را خوب به مردم ميندازن! كافيه يه نمايندگي بري سوال كني سيمكارت ميخوام ! با كمال احترام بهت سيمكارت عادي رو ميده 10 تومن و مدعي هم هست كه فور جي هست و ....
دليل اين كه تصميم گرفتم اين پست رو بزارم اين بود كه رفته بودم سيمكارت بخرم و فروشنده خواست بهم بده 10 تومن.. و منم متوجه بودم كه سيم عادي هست! و بهش گفتم اول هم قبول نگرفت ولي بعد قبول كرد و دقيقا همون سيم رو 5 هزار تومن خريدم. خوب برويم سر اصل مطلب...
  • اولين فرقي كه ميتونيد متوجه بشيد سيمكارت فورجي هست يا نه علامت روي كارتي هست كه سيم رو از اون جدا ميكنيد! اگه به اون كارت توجه كنيد با فونت و خط بزرگ نوشته : 4G,LTE,3G كه اين نشونه فورجي بودن سيمكارت هست. البته نميشه اين رو دليل دقيق قرار داد چون ايرانسل هر دقيقه يه رنگ عوض ميكنه ولي سيمكارت هاي فورجي كه الان موجود در بازار هست هر تعدادمن ديدم اين شكل بود و اتفاقا براي مطمئن بودن از دفاتر امور مشتريكن سوال كردم  و گفتن درسته دقيقا بايد روش اين علامت ها باشه! پس فعلا ميتونيد به اين علامات متكي باشيد.همونطور كه در عكس ميبينيد سيمكارت اول فور جي هست و سيم كارت دوم عادي!

[عکس: 19_154G.jpg]

[عکس: 19_15ad-di.jpg]

• فرق دوم كه مهمترين فرق سيمكارت عادي و واضح ترين فرق هست Trio بودن سيم هست اين به اين منظور هست كه سيمكارت  بصورت كارخونه اي پانچ شده هست و ميتونيد اون رو 3 قسمت كنيد (نانو، ميكرو و حالت نرمال كه سيم به شكل اوليه خودش هست). توجه كنيد اگه سيمكارت وقتي به كارت چسبيده و داخل قوطي و يا هر چيز ديگريش هست اگر از كارخونه 3 تيكه اي نبود اين سيمكارت فورجي نيست ! كلاه سرتون نره حتي اگه قحطي سيم اومده شده از اونجا سيم نخريد و به فروشنده حالي كنيد كه شما اونقدر هم ساده نيستيد!

براي اينكه متوجه بشيد به عكس ها دقت كنيد سعي كردم دقيق بگم دوستان هم اگر روشي چيزي هست لطفا بگيد ممنون و همچنين لطفا پخش كنيد حداقل متن رو پخش كنيد سر مردم بيچاره كلاه نره....تشكر از همه.