موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(28-09-2014، 08:10 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-09-2014، 09:17 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*
111
*
26
#
5 دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه و...

این 5دقه مکالمه تا کی وقت داره؟؟؟؟؟؟ :tongue:

1روز
این کد برای زمانی است که شارژ شما زیر 20تومن باشه
(30-09-2014، 08:19 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2014، 08:10 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-09-2014، 09:17 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*
111
*
26
#
5 دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه و...

این 5دقه مکالمه تا کی وقت داره؟؟؟؟؟؟ :tongue:

1روز
این کد برای زمانی است که شارژ شما زیر 20تومن باشه
این که رایگان نیست بعد که سیم کارتتون رو شارژ کنید پولشو ازت کم میکنه Biggrin.gif Biggrin.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه برای شما شارژ کم کردبیشتر توضیح بده> برای شما اس داد کم کرد یابه صورت خودکار از شارژت کم کردو...
شاید به خاطر شرکت تومسابقاتی که قبلا شرکت کردی و لغوش نکردی برات اس اومد کم شده باشه
استفاده کردم ولی بعد که شارژ کردم کم نکرد
در ضمن ماهی 1بار میتونین از این کد استفاده کنید
*
*
معرفی طرح جمعه های هزار زنگ پاییزی در

۳۳۲#*۱۱۱*      <<<<<
کسی درباره بسته های شارژ همراه اول میدونه؟چرا یه بار که بسته بگیری نمیشه دوباره گرفت تا پایان مهلت شارژ و چه جوری میشه فهمید چقد بسته داری؟ ممنون میشم جواب بدین !
منظورت از بسته های شارژ چیه؟ (بسته اینترنت) یا بسته پیامک و...
اگه منظورت بسته اینترنت هست برو به این ادرس تا راهنمایی بشی
کد پی‌اچ‌پی:
http://www.mci.ir/web/guest/gprs-introduces-smart-packets 
اره اینترنت ولی بازم بدردم نخورد حجمم تموم شده ولی زمان داره و داره حجم خریداری نمیکنه میگه باید زمانتم تموم بشه
*111*3*2*0#
وضعيت بسته اينترنت
(05-10-2014، 02:06 AM)mahdi1375 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره اینترنت  ولی بازم بدردم نخورد حجمم تموم شده ولی زمان داره و داره حجم خریداری نمیکنه میگه باید زمانتم تموم بشه

اره باید زمانتم تموم شه
اگه اون ادرس مربوط به بسته اینترنت رو کامل بخونی همه چی میاد دستت
Tongue.gif
شارژ رایگان همراه اول 

ابتدا 1 رو بخ 7054 بفرستید سپس که سوال بعد  اومد 2 رو بفرستید

این همون مسابقه دیروزه ولی خودم با اینکه دیشب گرفته بودم الان هم گرفتم ازش

در ضمن به سیم کارتایی هم که دیشب کارت شارژ استفاده شده داده الان شارژ واقعی داد

100 درصد تست شده Biggrin.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17