موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تست شخصیت شناسی با انگشتان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4
(27-12-2015، 07:02 PM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اول 4 بعد 5 دوسدارم اخه این دوتا کنارهم قشنگ وبهمم میان

یکی رو انتخاب کنید Wink.gif
(27-12-2015، 07:05 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-12-2015، 07:02 PM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اول 4 بعد 5 دوسدارم اخه این دوتا کنارهم قشنگ وبهمم میان

یکی رو انتخاب کنید Wink.gif
نه نمیشه هردوشون نگاشون بکن چه نازن اونیکی ناراحت میشه خب گناه داره اه نازی نازی
پس اعتبار بهت نمیدم چون احساسی برخورد میکنی با زندگیت.
خخخخ Shy.gif
اشکال نداره نده ولی تو زندگی باید احساس باشه بدون احساس نمیشه که
(27-12-2015، 07:33 PM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشکال نداره نده ولی تو زندگی باید احساس باشه بده احساس نمیشه که

شوخی کردم داداش گلم.
انشالله ک تو زندگی همه عشق ناب و پایدار باشه.اعتبار شما فردا تقدیم میشه
(27-12-2015، 07:40 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-12-2015، 07:33 PM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشکال نداره نده ولی تو زندگی باید احساس باشه بده احساس نمیشه که

شوخی کردم داداش گلم.
انشالله ک تو زندگی همه عشق ناب و پایدار باشه.اعتبار شما فردا تقدیم میشه

ایشاالله .مرسی اعتبارم ندی اجی واسمون عزیزی
آقا میثم اینم حکایت این سواله میپرسن اگه ی قایق داشته باشین و فقط بتونی ی نفرو نجات بدی کدومو انتخاب میکنی! نمیشه بگیم ک هردوشون با هم خوبن Biggrin.gif
ولی من الان بیشتر دقت کردم خیلی انگشت سوم رو دوست دارم از همه خوشگلتره Biggrin.gif
(27-12-2015، 06:36 PM)ARAD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

آقا آراد شما ک رشتتون اقتصاده باید 1 رو انتخاب کنینا  Biggrin.gif
پاییز جون بهت نمیاد خودخواه باشی Wink.gif
(27-12-2015، 08:28 PM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='payiiz' pid='176460' dateline='1451231295']
آقا میثم اینم حکایت این سواله میپرسن اگه ی قایق داشته باشین و فقط بتونی ی نفرو نجات بدی کدومو انتخاب میکنی! نمیشه بگیم ک هردوشون با هم خوبن Biggrin.gif
ولی من الان بیشتر دقت کردم خیلی انگشت سوم رو دوست دارم از همه خوشگلتره  Biggrin.gif
خب بستگی داره کیو میخای نجات بدی باقایق
شاید خودم پریدم تو اب اون دوتا نجات پیداکنن خودمم شنا کردم Wink.gif
یا شایدم گذاشتم هرجفتشون غرق بشن Tongue.gif
صفحات: 1 2 3 4