موبایل روز

نسخه‌ی کامل: نحوه فعال سازی سیمکارت رایتل+طرح های ویژ فعال سازی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نحوه فعال سازی و چه مدت طول میکشه فعال بشه سیم رایتل؟
در تاریخ امروز یا روز های اینده چه زمانی فعال کنم که بهم بسته های هدیه از نت یا مکالمه و ... بده؟
کلا بهترین روشهایی که تجربه دارید واز ان مطلع هستید ممنون میشم تو این تاپیک بیان کنید
سلام با رایتل کار نکردم چون اینجا رو پشتیبانی نمیکنه تو سایت رسمی رایتل سرچ کن اطلاعات کامل باید باشه
دوست خوب منم متاسفانه رایتل ندارم ک راهنمایی کنم ولی دیدم تاپیک زده بودن درباره سیم هدیه رایتل نکنه اینم مثه ایرانسل ک باید اس ام اس میدادیم رایگان هم داشته Biggrin.gif
(28-12-2015، 12:29 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نحوه فعال سازی و چه مدت طول میکشه فعال بشه سیم رایتل؟
در تاریخ امروز یا روز های اینده چه زمانی فعال کنم که بهم بسته های هدیه از نت یا مکالمه و ... بده؟
کلا بهترین روشهایی که تجربه دارید واز ان مطلع هستید ممنون میشم تو این تاپیک بیان کنید

سلام و درود
تجربه ای که تا حالا من با چندین سیم کارت رایتل داشتم.
1-تو بیشتر مکان ها اینترنتش قطع و وصل میشه.(یعنی خیلی اعصاب خورد کن هست هر چند دقیقه یه بار ریکانکت میشه!)
2-در مقایسه با اینترنت ایرانسل سرعت پایینی داره و بسته هاش مقرون به صرفه نیسن.
3-گاهی اوقات به دلیل همین قطع و وصل شدن آنتن دهی مکالمه یا پیامک ناقص میمونه.
به نظر من از خرید سیمکارت منصرف شو تا وقتی اپراتور هایی مثل ایرانسل و همراه اول هستن نیازی به استفاده از رایتل نیست.
البته رایتل ک قبلا سیم کارت رایگان ب دانشجوها میداده و میگفتن سرعت اینترنتش از بقیه اپراتورها بهتره! پس الان چنین نیست  Biggrin.gif