موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
خدا رو شكر من ميخواستم بدم به امير عباس كه خودش برد.
دست اقا طاها دردنکنه زحمت کشیدن نوش جون اونایم که برنده شدن Shy.gif
طاها داداش از طرف من هم 10 تا شارژ هزاری ایرانسل قرعه کشی کن
چون دوستان جدیدی هم رسیدن اونا رو هم تو قرعه کشی شرکت بده
[b]javad73[/b]
منم به اقاي امير عباس تبريك ميگم واقعا خيلي زحمت ميكشن ...
ولي اين كارها زشته من نيم ساعته منتظرم در اخر نفر شش هم شدم ولي برنده نشدم! جالبه!!!
(10-01-2016، 11:49 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
14 رو هم بگو کی بود ولی بهش چیزی نده :‏)‏‏)‏‏)

آقای محمد 1998 بودن که برنده نشدن
(10-01-2016، 11:50 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 11:47 PM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 11:45 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عدد 32 رو انتخاب ميكنم

نفر آخر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه
[/url]

(10-01-2016، 11:47 PM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 11:45 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من عدد 32 رو انتخاب ميكنم

نفر آخر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه
[url=http://forum.dailymobile.ir/User-amirabbas]

پارتي بازي شد؟

نه عزیز، واقعا برنده شدن، شما شمارتو بفرست پ خ واست خط به خط میفرستم اگه فک میکنی پارتی بازی شده
(10-01-2016، 11:54 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]javad73[/b]
منم به اقاي امير عباس تبريك ميگم واقعا خيلي زحمت ميكشن ...
ولي اين كارها زشته من نيم ساعته منتظرم در اخر نفر شش هم شدم ولي برنده نشدم! جالبه!!!

دوست عزیز حتما سوتفاهم شده واستون. چون اقا طاها اسم 45 نفرو نوشتن و 6 نفر 6 عدد انتخاب کردن و ایشون روی همون اعداد اسامی رو خوندن
تموم شد ؟ دیر رسیدم خخخ کسایی که بردن نوش جونشون . دمت گرم طاها خان ایشالا همیشه ازین کارا ببینیم Heart.gif Heart.gif
(10-01-2016، 11:54 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طاها داداش از طرف من هم 10 تا شارژ هزاری ایرانسل قرعه کشی کن
چون دوستان جدیدی هم رسیدن اونا رو هم تو قرعه کشی شرکت بده

چشم عزیز دل، Heart.gif دوستان 10 تا عدد بگین بجز برنده ها

در ضمن شناسه شارژ همه رو فرستادم پخ
.... 18
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13