موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مشکل کد ندادن تالک تو برای تلگرام
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام روزتون به خیر .من برای تلگرام از شماره مجازی تالک تواستفاده کردم. بار اول بهم کد داد تلگرامو. پاک کردم دوباره نصبش کردم ولی الان دیگه بهم کد نمیده الان چهارروزه دارم امتحان میکنم ولی فایده نداره از **** شکن هم استفاده کردم جواب نداد ممنون میشم راهنماییم کنین
سلام از برنامه دیگه ای مثلدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید شاید جواب بده
(12-01-2016، 11:59 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام از برنامه دیگه ای مثلدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید شاید جواب 
ممنون از راهنماییتون
(13-01-2016، 09:33 AM)رز قرمز نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-01-2016، 11:59 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید شاید جواب 
ممنون از راهنماییتون

سلام بعد یک سال خود به خود اکانتت توی واتساپ و...  بلاک میشه و همه اطلاعاتش پاک میشن پس بهترین کار اینه که بری از خود آمریکا بخری!
(14-01-2016، 10:47 AM)yasinfun نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2016، 09:33 AM)رز قرمز نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید شاید جواب 
ممنون از راهنماییتون

سلام بعد یک سال خود به خود اکانتت توی واتساپ و...  بلاک میشه و همه اطلاعاتش پاک میشن پس بهترین کار اینه که بری از خود آمریکا بخری!

یه سال نیست و فکر کنم کمتر فکر کنم تموم برنامه های رایگان اینجوری هستن !البته در صورتی که مدام ازش استفاده کنید حذف نمیشه قبلش براتون ایمیل میاد