موبایل روز

نسخه‌ی کامل: نصب نشدن بازی کلش آف کلنز روی اندروید 4
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

من گوشی جی فایو دارم اندورید 4.2.2

بازی کلش رو اجرا نمیکنه کلا میتونید بگید مشکل از کجاس؟
(23-01-2016، 03:19 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام و درود
منظورتون از اجرا نشدن چیه؟
از بازی میپره بیرون یا ارور خاصی میده؟
(23-01-2016، 03:58 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-01-2016، 03:19 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام و درود
منظورتون از اجرا نشدن چیه؟
از بازی میپره بیرون یا ارور خاصی میده؟

کلا نصب نمیشه که بخواد اجرا کنه

میگه
خطای تجزیه
مشکلی در تجزیه بسته وجود دارد.

Undecided.gif Sad.gif Angry.gif
Samsung Galaxy J5 Dual SIM SM-J500H/DS Mobile Phone اگر گوشیتون این باشه برای اجرای بازی کلش مشکلی نداره تموم برنامه های گوشیتو آپدیت کن بعد آخرین نسخه بازی کلش آف کلنز نسخه اندروید را از لینک زیر دانلود کن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اه ه ه حوصله دارید هاچقدازاین بازی بدم میاد Angry.gif Angry.gif Angry.gif
شماره مدل گوشیم

GFIVE President shark2

نسخه اندرید
4.2.2
(23-01-2016، 06:30 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره مدل گوشیم

GFIVE President shark2

نسخه اندرید
4.2.2

این خطا دو دلیل میتونه داشته باشه
1-این بازی با رام شما مشکل داره و کاریش نمیشه کرد باید یا سیستم عامل گوشیتون اپدیت بشه یا بازی اپدیت فیکس برای گوشیتون بده
2-دلیل دومی اینه که بازی رو ناقص دانلود کردین چک کنین ببینین حتما بازی رو کامل و تا آخرین کیلوبایت به درستی دانلود کرده باشین.
(23-01-2016، 06:58 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-01-2016، 06:30 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره مدل گوشیم

GFIVE President shark2

نسخه اندرید
4.2.2

این خطا دو دلیل میتونه داشته باشه
1-این بازی با رام شما مشکل داره و کاریش نمیشه کرد باید یا سیستم عامل گوشیتون اپدیت بشه یا بازی اپدیت فیکس برای گوشیتون بده
2-دلیل دومی اینه که بازی رو ناقص دانلود کردین چک کنین ببینین حتما بازی رو کامل و تا آخرین کیلوبایت به درستی دانلود کرده باشین.

دانلود درسته برای بقیه گوشی هام نصب و اجرا میشه همینطور که گفتن مشکل از رام هست احتمالا

سیستم عامل اپدیت بشه یعنی چه؟ فلش کنم؟ یا ارتقاع اندوریدگوشی؟
سیستم عامل همون اندروید برو بخش تنظیمات بخش بروز رسانی ببین آپدیت جدیدی برای گوشیت اومده با فلش کردن میتونی دستی آپدیت کنی یا اندروید رو ارتقا بدی