موبایل روز

نسخه‌ی کامل: افشین دوست خوبم تولدت مبارک
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
(01-02-2016، 08:38 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولد تولد تولدم Shy.gif  _ت Tongue.gif مباااااااااااارك ♪♬♬♬♬♪♪♪آ اىنم ميوزيکش افشين باىد برقصه Biggrin.gif

کادوهای افشینو من جمع اوری میکنم  Biggrin.gif Tongue.gif
لطفا کادورو ارسال کنید با سپاس فراوان Shy.gif
(01-02-2016، 08:29 PM)mahan✰✰ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولد تکرار امیدواری خداوندی است ، یاداوری این تکرار بر شما گرامی باد

Highslide JS

ممنون داداش

سپاس از متن زیبات Heart.gif
(01-02-2016، 08:38 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولد تولد تولدم Shy.gif  _ت Tongue.gif مباااااااااااارك ♪♬♬♬♬♪♪♪آ اىنم ميوزيکش افشين باىد برقصه Biggrin.gif

ممنونم نرگس خانوم Heart.gif

موزیک زیبایی بود Wink.gif Biggrin.gif
(01-02-2016، 08:41 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی نقشه بکشیم کادو نمیدن که Biggrin.gif
(01-02-2016، 08:41 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بيشى بيشى... Undecided.gif Biggrin.gif من شنىدم گف بجام حمىد برقصه
من بلد نیستم خوب تکون بدم اخه Tongue Biggrin.gif
منم بهت تولدتو تبریک میگم ایشالا همیشه موفق و سربلند باشی Heart.gif Heart.gif
(01-02-2016، 08:50 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم بهت تولدتو تبریک میگم ایشالا همیشه موفق و سربلند باشی  Heart.gif  Heart.gif

ممنون عارف جان دوست عزیز و کاربر محترم Heart.gif
تولـدت مبارک عزیز Heart.gif ایشالا سالم و موفق باشی Heart.gif
(01-02-2016، 09:05 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تولـدت مبارک عزیز Heart.gif ایشالا سالم و موفق باشی Heart.gif

ممنونم KING عزیز Heart.gif

آرزوی موفقیت و‌سلامتی برات دارم Heart.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7