موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه كشي 27 اسفند عيدي به كاربران عزيز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
[عکس: ee95.png]

درود خدمت دوستان و كاربران عزيز . پيشاپيش فرا رسيدن عيد نوروز رو به همه عزيزان تبريك ميگم. به مناسبت فرا رسيدن و نزديك شدن به عيد با كمك دوستان عزيز تصميم گرفتيم يك قرعه كشي انجام بديم.
زمان قرعه كشي 5 شنبه 5 عصر هست.

اسپانسر ها :
5 تومنhamid06 عزيز

5 تومندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيز

5 تومن هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5 تومن ايرانسل و 5 تومن همراه اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيز

5 پين همراه اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيز

10 تومن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيز

8 پين همراه اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيز

5 تومن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيز

دوستاني هم كه قصد دارن مبلغي رو اسپانسر بشن خصوصي اعلام كنن heart

از دوستاني كه قصدشركت در قرعه كشي رو دارند خواهشمندم كه در اين تاپيك اعلام كنند  و در ضمن فراموش نشود اين روزا  يه عده ممكنه توي بيمارستان مريض داشته باشند و ... پس بهتره يه صلوات هم بفرستيد كه انشالله مريضا هم زودتر خوب بشند.
heart اميدوارم سال خوبي در كنار خانواد سپري كنيد. heart
من هستم.
عید پیشاپیش مبارک
سلام
عیدتون پیشاپیش مبارکبا ارزوی سال خوب و پرشارژ
منم هسم Wink.gif
عيد همگي مبارك منم هستم
سلام...ممنون از سایت خوبتون...همچنین با ارزوی بهترینها برای شما.....من هستم
سلام. ممنون من هم هستم.
منم
***عییییییییییییییدتون مبارک***
منم...