موبایل روز

نسخه‌ی کامل: لغو تحریم کاربران ایرانی توسط یاهو
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
خیلی وقت بود که کاربران ایرانی نمیتوانستند در سایت یاهو ایمیل درست کنند اما امروز شرکت یاهو این تحریم را لغو کرد و کاربران ایرانی الان به راحتی می توانند با مراجعه به سایت یاهو ایمیل درست کنند و از امکانات این شرکت استفاده کنند.
[attachment=43]
جون من راست میگی!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(12-09-2014، 10:31 PM)yasinfun نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جون من راست میگی!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله میتونی تست کنی
پس چرانمیشه ساخت کد روارسال نمیکنه
(16-09-2014، 01:35 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد که بمامی مراحل رو انجام دادی دیگه تمام شده کد نمیاد
باهمون آدی و رمزی که گذاشتی میتونی وارد ایمیلت بشی Biggrin.gif Biggrin.gif
(16-09-2014، 01:37 PM)aliz5829 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-09-2014، 01:35 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باهمون آدی و رمزی که گذاشتی میتونی وارد ایمیلت بشی Biggrin.gif  Biggrin.gif

مرسی
(16-09-2014، 01:51 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-09-2014، 01:37 PM)aliz5829 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باهمون آدی و رمزی که گذاشتی میتونی وارد ایمیلت بشی Biggrin.gif  Biggrin.gif

مرسی

1*

من امروز ساختم کد تایید هم برام اومد شمارتو بدون صفر وارد کن