موبایل روز

نسخه‌ی کامل: سیستم اعتبارات در انجمن موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همون طور که میدونید در پایین هر پست بخشی به نام اهدای اعتبار به کاربران وجود دارد اهدای اعتبار برای هر دسته از گروه های کاربری متفاوت است و کاربران در هر 24 ساعت میتوانند تعداد اعتبار مشخصی را بدهند .

لیست گروه های کاربری + تعداد اعتبار مجاز روزانه

1. عضو شده » در هر 24 ساعت میتواند 3 سه اعتبار به دیگر کاربران بدهد
  2. کاربر فعال » در هر 24 ساعت میتواند 5 اعتبار به دیگر کاربران بدهد
  3. کاربر ویژه » در هر 24 ساعت میتواند 8  اعتبار به دیگر کاربران بدهد
نکته : برخی از گروه های کاربری میتوانند اعتبار دوتایی بدهند به این نکته توجه داشته باشید وقتی یک اعتبار دوتایی به یک کاربر بدهید در همان روز تنها میتوانید 3 اعتبار تکی و یا سه اعتبار دوتایی دیگر بدهید.
(21-04-2016، 11:26 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون طور که میدونید در پایین هر پست بخشی به نام اهدای اعتبار به کاربران وجود دارد اهدای اعتبار برای هر دسته از گروه های کاربری متفاوت است و کاربران در هر 24 ساعت میتوانند تعداد اعتبار مشخصی را بدهند .

لیست گروه های کاربری + تعداد اعتبار مجاز روزانه

1. عضو شده » در هر 24 ساعت میتواند 3 سه اعتبار به دیگر کاربران بدهد
  2. کاربر فعال » در هر 24 ساعت میتواند 5 اعتبار به دیگر کاربران بدهد
  3. کاربر ویژه » در هر 24 ساعت میتواند 8  اعتبار به دیگر کاربران بدهد
نکته : برخی از گروه های کاربری میتوانند اعتبار دوتایی بدهند به این نکته توجه داشته باشید وقتی یک اعتبار دوتایی به یک کاربر بدهید در همان روز تنها میتوانید 3 اعتبار تکی و یا سه اعتبار دوتایی دیگر بدهید.

عیجبه ..من کاربر فعالم ولی بیشتر از 2تا اعتبار میدم اخطار میده
(22-04-2016، 12:37 AM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عیجبه ..من کاربر فعالم ولی بیشتر از 2تا اعتبار میدم اخطار میده

شما از پای یک پست میتونی فقط یک اعتبار بدی واسه اینه!
ممنون ازراهنمایت آدمین خان
Undecided.gif ادمین فک کنم همون اعتبار تکی ب 8 نفر میتونستیم بدیم خیلی بهتر هست تا ب 4نفر اعتبار دوتایی
(22-04-2016، 06:14 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif ادمین فک کنم همون اعتبار تکی ب 8 نفر میتونستیم بدیم خیلی بهتر هست تا ب 4نفر اعتبار دوتایی

سلام خب در صورتی که چند نفر از اعضای ویژه این درخواست رو بدن بررسی میکنیم و انجام میدیم مرسی
سلام

من بشدت با تغییر مخالفم و بنظرم تغییرات مداوم و پی در پی باعث سر در گمی کاربران میشه که در نهایت منجر به بدعهدی و بی اعتمادی میشه! پس همین پست ابتدای این موضوع جز قوانین بشه و تغییر نکنه!!

البته نظر من بود و خرد جمعی هر چه تصمیم بگیره منم تابع هستم.