موبایل روز

نسخه‌ی کامل: نصب تلگرام فارسی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
اگه بخام تلگ فارسی نصب کنم تلگ قبلیم حذف میشه؟میشه هردوشو داشته باشم با ی خط؟
(17-05-2016، 11:58 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه بخام تلگ فارسی نصب کنم تلگ قبلیم حذف میشه؟میشه هردوشو داشته باشم با ی خط؟

نه حذف نمیشه. همزمان میتونید استفاده کنید. با پلاس و موبو گرام هم میشه.
+شما میتونید نسخه اصلی تلگرام رو هم فارسی کنید + تلگرام نارنجیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
+ اونایی که آمیتا گفت - تلگرام پلاس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزش فارسی کردن پیام رسان تلگرام اندروید
میتونید آخرین نسخه تلگرام را فارسی کنید خیلی ساده تنها بایک فایل 100 کیلوبایتی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[عکس: Screenshot_2016-05-18-09-36-00.jpg]
مرسی ادمین خان.
مثل موبوگرامه؟
من نسخه موبوگرام دارم اما نصب نمیشه مشکلش چیه؟
اندرویدم 4
السانا . بازار اومده زرنگی کنه تا کسایی ک موبو رو نخرند نتونن نصبش کنند .اما ما از اونا زرنگ تریم :) . اینکاری ک میگم انجام بده صد درصد ج میده .اول موبویی ک نصبیدی رو کاملا بپاک بعد برنامه بازارو بنصب و توش ثبت نام کن . بعدش موبو رو بنصب .ب همین راحتی :)
(02-06-2016، 02:55 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی ادمین خان.
مثل موبوگرامه؟
من نسخه موبوگرام دارم اما نصب نمیشه مشکلش چیه؟
اندرویدم 4

‎ﺍﻟﺴﺎﻧﺎ . ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺯﺭﻧﮕﯽ ﮐﻨﻪ ﺗﺎ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮎ ﻣﻮﺑﻮ ﺭﻭ ﻧﺨﺮﻧﺪ ﻧﺘﻮﻧﻦ ﻧﺼﺒﺶ ﮐﻨﻨﺪ .ﺍﻣﺎ ﻣﺎ ﺍﺯ ﺍﻭﻧﺎ ﺯﺭﻧﮓ ﺗﺮﯾﻢ : ( . ﺍﯾﻨﮑﺎﺭﯼ ﮎ ﻣﯿﮕﻢ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ ﺻﺪ ﺩﺭﺻﺪ ﺝ ﻣﯿﺪﻩ .ﺍﻭﻝ ﻣﻮﺑﻮﯾﯽ ﮎ ﻧﺼﺒﯿﺪﯼ ﺭﻭ ﮐﺎﻣﻼ ﺑﭙﺎﮎ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭﻭ ﺑﻨﺼﺐ ﻭ ﺗﻮﺵ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﮐﻦ . ﺑﻌﺪﺵ ﻣﻮﺑﻮ ﺭﻭ ﺑﻨﺼﺐ .ﺏ ﻫﻤﯿﻦ ﺭﺍﺣﺘﯽ :
مرسی.
(02-06-2016، 08:20 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی.

حله؟
روشی ک گفتم ج داد؟
صفحات: 1 2