موبایل روز

نسخه‌ی کامل: در خواست برنامه ی بازار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام  برنامه های بازا رو کجا میتونم رایگان پیدا کنم؟
(26-05-2016، 08:54 PM)h0097 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود نسخه جدید برنامه کافه بازار اندروید Bazaar
منظورت از رایگان چیه؟
(26-05-2016، 10:50 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورت از رایگان چیه؟

(26-05-2016، 08:54 PM)h0097 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام فکر کنم منظورت برنامه های پولی مارکت بازار باشه هیچ کدوم از سایت های اجازه انتشار رایگان برنامه های ایرانی رو ندارند
سلام بعضي أوقات برنامه هاي پولي رايگان ميشه و يا تخفيف ميخوره ....
توی تلگرام هم همچین کانال هایی وجود داره که اپلیکیشن ها و بازی های پولی رو به رایگان قرار میدن
شما باید دنبال همچین کانالی باشید تعدادشون هم زیاده
(27-05-2016، 10:26 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بعضي أوقات برنامه هاي پولي رايگان ميشه و يا تخفيف ميخوره ....

آره بعضی وقتا هر جمعه یه برنامه پولی رو رایگان منتشر می کنن- فقط برا جذب کاربر!!
ادمین بعضی وقتا ن .هر جمعه ی برنامه پولی رو رایگان میده
(28-05-2016، 12:16 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین بعضی وقتا ن .هر جمعه ی برنامه پولی رو رایگان میده

پس میتونید یه تاپیک اختصاصی تو بخش برنامه های اندروید بسازین و هر جمعه که برنامه رایگان میده اونجا بذارین که با خبر بشن
اها .باش