موبایل روز

نسخه‌ی کامل: آموزش هک گوشی های سیمبین (100 عملی)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام با توجه به درخواست کاربران امروز واستون اموزش ساین کردن یا هک سیمبیان برای تمام گوشی های سیمبیان گذاشتم تمام آموزش و فایل های مورد نیاز در فایل زیر موجود میباشد فایل زیر را دانلود و سپس unzip کنید آموزش داخل آن با پسوند pdf وجود دارد...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.ضمن تشکربابت روش هک موبایل نوکیا.برنامهx-ploreدرهنگام نصب ارورمیده وقابل نصب نیست.تاریخ راهم تغییردادم ولی همچنان نصب نمیشه!!آیابرنامه ای جایگزین این برنامه وجوددارد؟؟
(17-01-2015، 04:51 PM)azrakh6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.ضمن تشکربابت روش هک موبایل نوکیا.برنامهx-ploreدرهنگام نصب ارورمیده وقابل نصب نیست.تاریخ راهم تغییردادم ولی همچنان نصب نمیشه!!آیابرنامه ای جایگزین این برنامه وجوددارد؟؟

از اینجا دانلود و نصب کنید مرحله اکسپلور را نادیده بگیرید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دوس دارم گوشیم هک کنم
ولی قبلأ ادمین جان مراحلش بهم گفت و هیچکدوم ازبرنامه ها ک لازل بود نصب نشد
(18-01-2015، 11:19 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دوس دارم گوشیم هک کنم
ولی قبلأ ادمین جان مراحلش بهم گفت و هیچکدوم ازبرنامه ها ک لازل بود نصب نشد

من خودم با همین روش سونی اریکسون ویواز را هک کردم شاید برای هک گوشی شما باید از روش دیگه استفاده کرد تو نظرات سایت هم چند تا فایل دیگه هم هست