موبایل روز

نسخه‌ی کامل: خریدار همیشگی شارژ و پرداخت وجه بصورت آنی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام خدمت دوستان عزیزم.
خریدار شارژاتون بصورت خط ب خط و پین با پرداخت آنی هستم.از مبالغ ۱۰ هزار تومن به بالا
خط ب خط و پین ایرانسل با تخفیف ۲۰ درصد
خط ب خط و پین همراه اول با تخفیف ۳۰ درصد

خرید ب صورت روزانه و همیشگی 

جهت هماهنگی از طریق تلگرام در خدمتم.(ایام ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۵ الی سحر آنلاین هستم)
(18-06-2016، 03:05 PM)iliya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیزم.
خریدار شارژاتون بصورت خط ب خط و پین با پرداخت آنی هستم.از مبالغ ۱۰ هزار تومن به بالا

جهت هماهنگی از طریق تلگرام در خدمتم.(ایام ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۵ الی سحر آنلاین هستم)

دوستانی که شارژ برای فروش دارن پ خ بدن تا شماره بدم جهت هماهنگی
دوستانیم ک بمن شارژ فروختن تا کنون اگر مشکلی بابت پرداخت وجه بهشون داشتم و آنی پرداخت نکردم براشون اعلام کنن جهت اطلاع سایر دوستان و اعتماد سازی
(21-06-2016، 04:00 PM)iliya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-06-2016، 03:05 PM)iliya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیزم.

دوستانی که شارژ برای فروش دارن پ خ بدن تا شماره بدم جهت هماهنگی
دوستانیم ک بمن شارژ فروختن تا کنون اگر مشکلی بابت پرداخت وجه بهشون داشتم و آنی پرداخت نکردم براشون اعلام کنن جهت اطلاع سایر دوستان و اعتماد سازی