موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی شارژ 16 آبان(2000 هزار تومانی)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
اقا گشاديم ميشه صفحه هاي قبلو نگا كنم كي برنده شد ؟
shiraz522 برنده شد.
(08-11-2014، 01:04 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روش قرعه کشیتون چجوریه که شاید منم بذارم.

چجوری از 1 تا 100 قرعه میندازی؟؟

من خودم اینجوری قرعه میندازم....اون عددهایی که کاربرا انتخاب میکنن و میگن رو یه تیکه کاغذ مینویسم بعد از بین اونا یکیو انتخاب میکنم

البته دیگه از قرعه کشی های بعدی خودم برای کاربرا عدد انتخاب میکنم که دیگه هیچکسی دچار اشتباه نشه و عدد تکراری انتخاب نکنه
ااین مسخره بازیه من ک پنجمین نفر شماره گذاشتم حذف شده
قرعه کشی پانوزده ابان چیشد؟؟؟؟ Cool.gif ه
شانس ميداشتم اينجا نبودم الان
(08-11-2014، 06:43 AM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااین مسخره بازیه من ک پنجمین نفر شماره گذاشتم حذف شده

والا تقصیر من که نیست شماره ی شما پاک شده...شماره ی خیلیا مثله شما پاک شده....دلیلشم دیگه فکر کنم همه بدونن....بخاطر انتقال سرور بوده
(08-11-2014، 01:27 AM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ا بهناز این چه حرفیه؟گشادیم میشه....دیگه ازین حرفا نزنی ها
من دوست ندارم جی افم ازین حرفا بزنه Biggrin.gif
قهرم Sad.gif ف
(08-11-2014، 04:22 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2014، 01:27 AM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ا بهناز این چه حرفیه؟گشادیم میشه....دیگه ازین حرفا نزنی ها
من دوست ندارم جی افم ازین حرفا بزنه Biggrin.gif

اقا من جي افه بي ادبي ام ميخواي بخوا نميخواي بايد بخواي Biggrin.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16