موبایل روز

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد ترابرد به همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
دوستان من یه سیم کارت ایرانسل دارم میخوام به همراه اول ترابرد کنم ، میتونم بعد از ترابرد تو مسابقات همراه اول شرکت کنم؟
میگن همراه اول بعد ترابرد پذیری اینترنت رایگان هم میده، درسته ؟
کد:
http://join.mci.ir
تو این صفحه اطلاعات لازم هست احتمال زیاد بتونی تو مسابقات شرکت کنی ولی چیزی در مورد اینترنت رایگان همراه اول بعد از ترابرد نشنیدم
به همراه اول ترابرد کردم
800 مگ نت یک هفته ای داد
سلام
منم میخوام به همراه اول ترابرد کنم...
بعد ترابرد مجددمیشه به ایرانسل تبدیل کرد یانه؟
(08-02-2017، 10:11 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به همراه اول ترابرد کردم
800 مگ نت یک هفته ای داد

یه تاپیک بزن مراحلشو بگو...راه برگشتی هم داره؟میخوام ایرانسلو ترابرد کنم ب همراه
(08-02-2017، 11:09 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
منم میخوام به همراه اول ترابرد کنم...
بعد ترابرد مجددمیشه به ایرانسل تبدیل کرد یانه؟

سلام
بله
درطول سال برای هر سیم دوبار امکان ترابرد هست و هربار میتونین ب اپراتور قبل برگردید
(08-02-2017، 11:09 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2017، 10:11 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به همراه اول ترابرد کردم
800 مگ نت یک هفته ای داد

یه تاپیک بزن مراحلشو بگو...راه برگشتی هم داره؟میخوام ایرانسلو ترابرد کنم ب همراه

مراحل خاصی نداره
میتونین حضوری ب دفاتر خدمات مشترکین مراجعه کنید
یا از طریق سایت همراه اول ترابرد رو ثبت کنید
شماره خطی ک میخواین ب همراه ترابرد بشه رو وارد میکنید و بعدشم فرم رو پر میکنید

کد:
join.mci.ir
مسابقاتو تست نکردی ؟میشه بعد ترابرد عضو شد وشارژشو گرفت؟منظورم مسابقات همراه اوله!
(08-02-2017، 11:33 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقاتو تست نکردی ؟میشه بعد ترابرد عضو شد وشارژشو گرفت؟منظورم مسابقات همراه اوله!

من امروز ترابرد کردم
ولی طبق گفته کاربر yas69 ک ازشون پرسیدم گفتن بعضی از هرمی ها مثل ۳۰۳۷۰ رو نمیشه شرکت کرد
اگه سوال دیگه ای دارید ب سایت مراجعه کنید و شمارتونو ک زدید و صفحه فرم اومد، قبل از پر کردن فرم و ثبت، ب اخر همون صفحه برید و بخش سوالات متداول رو بخونید
اونجا اطلاعات بیشتری هست
صفحات: 1 2