موبایل روز

نسخه‌ی کامل: باز کردن اشتباهی فایل pdf در یوسی بروزر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من هرکاری می کنم فایل های pdf م با نرم افزار یوسی براوزرس باز میشه ،چه جوری میشه تغییرش بدم به نرم افزار pdf خوان؟
(11-12-2017، 10:48 PM)Questions نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هرکاری می کنم فایل های pdf م با نرم افزار یوسی براوزرس باز میشه ،چه جوری میشه تغییرش بدم به نرم افزار pdf خوان؟

سلام خب موقع باز کردن ازتون نمیپرسه با چه برنامه ای بازش کنید ؟ میتونید یه بار یوسی بروزر رو حذف کنین بعد موقع باز کردن ازتون میپره با کدوم برنامه بازش کنید
(11-12-2017، 10:49 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-12-2017، 10:48 PM)Questions نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خب موقع باز کردن ازتون نمیپرسه با چه برنامه ای بازش کنید ؟ میتونید یه بار یوسی بروزر رو حذف کنین بعد موقع باز کردن ازتون میپره با کدوم برنامه بازش کنید

نه قبلا اینو اشتباهی زدم به جای پی دی اف ریدر یوسی رو زدم الان دیگه سوال نمی پرسه
و اینکه تو قسمت تنظیمات بخش برنامه - قسمت برنامه های پیش فرض میتونی تغییر بدی برنامه های پیش فرض رو
(11-12-2017، 10:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اینکه تو قسمت تنظیمات بخش برنامه - قسمت برنامه های پیش فرض میتونی تغییر بدی برنامه های پیش فرض رو
باز زدن reset app preferences هم احتمالا درست میشه