موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-04-2018، 09:57 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیده

حتما تموم شده/ خودم گرفتم که گذاشتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-04-2018، 03:14 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-04-2018، 03:01 PM)imankhan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی لطف میکنه لینک هورا رو بذاره؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون عزیز
و اینک هرروز شارژ با ۵۰درصد تخفیف میده؟
(21-04-2018، 10:20 PM)imankhan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-04-2018، 03:14 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-04-2018، 03:01 PM)imankhan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی لطف میکنه لینک هورا رو بذاره؟

ممنون عزیز
و اینک هرروز شارژ با ۵۰درصد تخفیف میده؟

به درد نمی خوره تو فکرش نرید
(21-04-2018، 01:40 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لطفا شارژ 25تومنی همراه اول اگه هست که بدون شارژ میده بزارید بجز 3072317 ممنون میشم

یکی نیست جواب ما رو بده
Lightbulb.gif  اپ شوت فعال شده.(هرمی همراه اول)
نسخه جدید نصب کنید و زود تا غیر فعال نشده شارژتون بگیرین:

روزی 10 تومن بیشتر نمیشه(اگه خیلی دعوت داشتین)

maisam :
دوست عزیز اگر بجای اینکه 2 بار بپرسی و چند دقیقه هم منتظر بمونی تا جواب بدن صفحات قبل خونده بودی احتیاج به پاسخ دوستان نبود

307235
405519
207391
چرا اپ شوت به من میگه امکان استفاده از این اپلیکیشن برای شما وجود ندارد...دو تا خط زدم...برای سومی اینو میگه
اگه نسخه جدید بوده...احتمالا تموم شده.

(همراه اول هم اختلال داره فعلا غیر فعال شده..... تست کنید شاید درست شد)
..............................

انبوه داده :

همراه اول      409031
کد فعال سازی همتا کجای جعبه گوشی قرار داره؟؟؟
(22-04-2018، 11:14 AM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif  اپ شوت فعال شده.(هرمی همراه اول)
نسخه جدید نصب کنید و زود تا غیر فعال نشده شارژتون بگیرین:

روزی 10 تومن بیشتر نمیشه(اگه خیلی دعوت داشتین)

maisam :
دوست عزیز اگر بجای اینکه 2 بار بپرسی و چند دقیقه هم منتظر بمونی تا جواب بدن صفحات قبل خونده بودی احتیاج به پاسخ دوستان نبود

307235
405519
207391

دوست عزیز نسخه جدید نصب میکنم آخر میگه نسخه جدید رو نصب کنید و این هم بگم 10 امتیاز دارم هی میخوام بگیرم میگه تمام شده
(22-04-2018، 07:24 PM)khaled007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز نسخه جدید نصب میکنم آخر میگه نسخه جدید رو نصب کنید و این هم بگم 10 امتیاز دارم هی میخوام بگیرم میگه تمام شده

شوت روز اول گرفتم و دیگه عضو نیستم..... 7 ساعت قبل گفتن فعاله اطلاع دادم.

اگه لینک دانلود نسخه جدید نیست از کانالا یا داخل اپ که گفته دانلود کن..... فعلا شارژهاشون تموم شده باید هر ساعت تست کنید فعال بشه پین میده و همینجا به بقیه دوستان هم اطلاع بدین.