موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-05-2018، 11:29 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول

کد  #326*10* بزنید 15 گیگ نت یک ماهه میده

ب همه میده؟ تا کی وقت داره؟
(05-05-2018، 12:34 AM)HAMID021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2018، 11:29 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول

ب همه میده؟ تا کی وقت داره؟

فعلا همه دارن میگیرن و یه بسته هم رزرف میکنن
همراه اول

پیام فعال سازیش اومد ولی کار نمی کنه
باگه همراه اوله؛ احتمالا صب قطع شه؛ دوستانی ک شب زنده دارن نهایت استفاده رو بکنن Biggrin.gif
(05-05-2018، 01:46 AM)kia715 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باگه همراه اوله؛ احتمالا صب قطع شه؛ دوستانی ک شب زنده دارن نهایت استفاده رو بکنن Biggrin.gif

کدوم سامانه باگ داره لطفا بیشتر توضیح بده
(05-05-2018، 09:09 AM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2018، 01:46 AM)kia715 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم سامانه باگ داره لطفا بیشتر توضیح بده

دیشب میداد و احتمال قوی بسته ها صفر میشن
*10*326مربع دیشب 15 گیگ میداد
فعال کردن پیام های تبلیغاتی ایرانسل شارژ کم می کنه که بخوام پیام های انبوه برام بیاد ؟؟؟
(05-05-2018، 01:59 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعال کردن پیام های تبلیغاتی ایرانسل شارژ کم می کنه که بخوام پیام های انبوه برام بیاد ؟؟؟

نه هزینه نداره

از طریق  ستاره  5006  مربع  و  ایرانسل من میتونی هر گروه پیامک تبلیغاتی رو که دوست دارید فعال یا غیرفعال کنید
(05-05-2018، 02:41 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2018، 01:59 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه هزینه نداره

از طریق  ستاره  5006  مربع  و  ایرانسل من میتونی هر گروه پیامک تبلیغاتی رو که دوست دارید فعال یا غیرفعال کنید
کدومارو باید فعال کنم که وقتی پیام انبوه از کلید طلایی یا شرکت های دیگه........ میاد دریافت کنم ؟؟؟
کدوم قسمت ایرانسل من باید برم ؟ 
انجمن خیلی ساکت شده  Sad.gif
(05-05-2018، 02:47 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدومارو باید فعال کنم که وقتی پیام انبوه از کلید طلایی یا شرکت های دیگه........ میاد دریافت کنم ؟؟؟
کدوم قسمت ایرانسل من باید برم ؟

همه میتونی فعال کنی  ولی خودش کامل گروه بندی کرده  

ایرانسل من رو که باز کردید برید پایین صفحه  روی مدیریت پیامک های تبلیغاتی بزنید  بعدش تیک همه رو بزن و در آخر ثبت رو بزنید