موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
طاعاتتون قبول
این شناسه یک گیگ با یه خط میشه چندتا ایمیل فرستاد یانه؟
(20-05-2018، 11:58 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
طاعاتتون قبول
این شناسه یک گیگ با یه خط میشه چندتا ایمیل فرستاد یانه؟

سلام....نه
(20-05-2018، 11:01 PM)حامد۱۹۹۸ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها من من برنده یک عدد پاور بانک در نرم افزار ماناپی شدم چگونه بهم میدین

021-23505. داخلی 7
T.me/manapay تلگرام
Manapayapp در اینستاگرام
MANAREYHOON رو یکی لطفا تست کنه خبر بده.خط جدید
(21-05-2018، 02:20 AM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2018، 11:01 PM)حامد۱۹۹۸ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها من من برنده یک عدد پاور بانک در نرم افزار ماناپی شدم چگونه بهم میدین

021-23505. داخلی 7
T.me/manapay تلگرام
Manapayapp در اینستاگرام

یعنی بهم میدن
(21-05-2018، 02:25 AM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با خط جدید گرفتم جایزه ۵ تومن رو داد
(21-05-2018، 04:19 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-05-2018، 02:25 AM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مانی جان همین سحری از ماناپی 800 هزار گرفتم 
درود هرکی گذاشتش
(21-05-2018، 06:20 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-05-2018، 04:19 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مانی جان همین سحری از ماناپی 800 هزار گرفتم 
درود هرکی گذاشتش

سلام این چیه چجوریه؟؟
با نصب و فعالسازی اپلیکیشن ماناپی 
یه پین یا شارژ هزاری 
از طریق کارت بانکی خودت میخری 
بعدش از قسمت جوایز  جوایز من یه شارژ پنجی مستقیم هدیه میده 
فرقی نمیکنه سیم کارت همراه داشته باشی یا ایران فقط خرید مهمه

جواب = فاطمه 

سلام این چیه چجوریه؟؟
(21-05-2018، 07:04 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نصب و فعالسازی اپلیکیشن ماناپی 
یه پین یا شارژ هزاری 
از طریق کارت بانکی خودت میخری 
بعدش از قسمت جوایز  جوایز من یه شارژ پنجی مستقیم هدیه میده 
فرقی نمیکنه سیم کارت همراه داشته باشی یا ایران فقط خرید مهمه

جواب = فاطمه 

سلام این چیه چجوریه؟؟
پس کد هدیه چی بود؟