موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صرفا جهت اطلاع 

دوستان اپلیکیشن سکه بهم 50 هزار هدیه امروز داد
خط هاتون تست کنید گمونم به بعضی خطوط میده
Lightbulb.gif   نــظــــــــــر بـازار

مراجعه کنید اگه پرسشنامه اومده.... و منقضی شده حذف کنید ( 480 امتیازی)
(06-02-2018، 11:24 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط مهلت عضویتش تا امشبه یا فردا هم میشه عضو شد ؟
گوشی ندارم فعلا
موقت
روزی که انبوه میده شرکت کن... سیب  چند روز پیش دو تا سامانش گفته بود بعد 24 ساعت شارژ میده که نداد.... این که دیگه گفته دریافت شارژ در چند روز آینده!!!

فکر کنم میخواسته بگه به همین خیال باش Angel.gif
(07-02-2018، 03:07 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صرفا جهت اطلاع 

احتمالا اون بعضی خطوط که 50 هزار هدیه داده..... همون خطوطی هست که تعداد دعوتاش خیلی بوده
(07-02-2018، 03:07 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صرفا جهت اطلاع 

پیامک فرستاد یا از تو خود اپ فهمیدی ؟
میشه توضیح بدید برنامه بانومی از داخل خود برنامه چطوری لغو اشتراک میشه؟
(07-02-2018، 12:55 PM)maysam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه توضیح بدید برنامه بانومی از داخل خود برنامه چطوری لغو اشتراک میشه؟

من از چارخونه لغوش کردم
از خود برنامه خطا میده
(07-02-2018، 12:06 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صرفا جهت اطلاع 

پیامک فرستاد یا از تو خود اپ فهمیدی ؟

در کل هر روز یا چند رو قرعه کشی میکنن و امتیاز میدن من خط هامو دیروز چک کرده بودم بعضیهاش 500 یا 1000 یا 1500 داده بود بعضی خط ها هم هیچی
اینا انبوه دادن برای کسانی که قبلا نگرفتن... بدون شارژ باید بزنید و تا زمان دریافت شارژ لغو نکنید :

ایرانسل

هرمی       90906

هزاری با وقفه 48         737218
اینم تست کنید.... نسخه جدید چارخونه گفته هر دعوت 500 تومن میده .... وارد که شدین همون قسمت بزنید لینک دعوت رو میده... (احتمالا سیم جدید )
Lightbulb.gif شارژ 1000 تومنی ایرانسل با وقفه 

اپ حاشیه رو از چهارخونه دانلود کنید.
بعد یه نام و.... ( کد معرف هم برای سیمهای بعدیتون بزنین که اینجوری باید وارد کنید  ***_***
بجای ستاره 6 رقم مخصوصی که دریافت کردین) تایید
بعد هم کد دریافتی... و اشتراک فعالسازی چارخونه ای
وارد که شدین سه خط بالا سمت راست بزنین کد دعوت رو از قسمت مربوطه بگیرین... و بعد دریافت شارژ بزنین سپس دریافت شارژ 1000 تومنی رو بزنین
هزینه ندارد ... 
با لغو هم گفتن میده.... برای لغو سه خط بالا.... پروفایل ... و لغو اشتراک بزنین...
24 ساعت بعد 1000 تومن مستقیم میده.... از چارخونه هم میتونید لغو کنید
50 مگ نت ایرانسل با وقفه 48

1  به  1151   یا     3329  به  8494

دقیقا 48 ساعت بعد

1396  به     738223

هزینه روزی 100.... بدون شارژ بزنید

نت مستقیم.... بعد از دریافت نت

لغو :   L 3329   به   8494