موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پات چطوری شارژ میده؟ من امتیاز دارم ولی ازم شماره کارت و رمز میخواد
(28-05-2018، 01:14 PM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پات چطوری شارژ میده؟ من  امتیاز دارم ولی ازم شماره کارت و رمز میخواد

با امتیاز شارژ نمیده  باید پی پات موجودی داشنه باشه - پی پات رو چک کنید 
اگه موجودی دارین هنگام خرید شارژ بجای شماره کارت در کادر پایین روی پی پات بزنید و قسمت رمز دوم رو خالی بزارید و روی ادامه کلیک کنید
737814 پرشتاب انبوه داده 5000 تومان شارژ رایگان با دعوت از 4 نفر
(28-05-2018، 01:50 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737814 پرشتاب انبوه داده 5000 تومان شارژ رایگان با دعوت از 4 نفر

جدید نیست....برای کسانی که هفته قبل نگرفتن فعاله....
همون هرمی 25 تومنی ایرانسله.... بدون شارژ باید بزنید وهمه خطها 24 ساعت هم عضو بمونن تا موثر بشه...پین میده..... هزینه روزی 500 تومن......اکثر روزها انبوه میده....
(28-05-2018، 02:26 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2018، 01:50 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737814  پرشتاب انبوه داده 5000 تومان شارژ رایگان با دعوت از 4 نفر

جدید نیست....برای کسانی که هفته قبل نگرفتن فعاله....
همون هرمی 25 تومنی ایرانسله.... بدون شارژ باید بزنید وهمه خطها 24 ساعت هم عضو بمونن تا موثر بشه...پین میده..... هزینه روزی 500 تومن......اکثر روزها انبوه میده....
میدونم.صرفا جهت اطلاع بود.شارژش کمتر شده
(28-05-2018، 03:04 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونم.صرفا جهت اطلاع بود.شارژش کمتر شده

قبلا گرفتم.....الانم عضو شدم متنش همون 25 تومنه کمتر نشده..... حالا اگه برای سیم جدید شارژش کمتر شده یا شارژش کمتر میده دیگه نمیدونم.
همراه اول انبوه 1000 تومنی داده
(کسانیکه قبلا نگرفتن)

406910 نصب و فعالسازی اپ افزانه

اشتراک یک روز میخواد ... با وقفه و شارژش مستقیم..... چند تا دیگه از این مدلیها هم باید فعال باشه....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2018، 02:53 AM)amazon021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد Ramezan724 رو وارد کنید ۱۷۲۴ تومن اعتبار هدیه به کیف پولتون اضافه میشه. فقط کسایی که قبلا کد دوست به دوست نزدن

قبلا زده باشین نمیدونم.... خودتون تست کنید.
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

تا آخر بخونید بعد اقدام کنید:

سیمهام هیچوقت 724 شرکت نکرده بودم(مثل سیم جدید).... برنامه رو نصب و سه خط بالا و سپس قسمت دوست به دوست شماره و کد فعالسازی وارد وبعد کدرمضان زدم 1724 امتیاز که داد ... پایین صفحه قسمت دوست به دوست (کد من )رو دریافت کردم بعد هم کلیر دیتا کردم و
با سیم دوم وارد برنامه شدم .... دوست به دوست ... شماره و کد فعالسازی وارد کردم.... بعد کد سیم اصلی که گرفته بودم وارد و تایید کردم ثبت که شد بدون اینکه از صفحه خارج بشم کد رو پاک کردم و Ramezan724 رو وارد و تایید زدم ثبت شد 1724 امتیاز بهم داد..... بعدم یه شارژ 1000 تومنی با امتیازم خریدم چند دقیقه بعد 724 امتیاز تراکنش داد و یه شارژ 1000 تومنی دیگه هم گرفتم جمعا 2000 تومن ➕ به سیم اصلی هم چون با خط دعوتی شارژش گرفته بودم و تراکنش شده بود 724 تومن دیگه داد.

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
یعنی سیم جدید درصورتیکه اول کد معرف بزنید و بعد کد Ramezan724 رو وارد و تایید کنید 2000 تومن میتونین بگیرین و 724 تومنم به دعوت کننده میده(بجای کانالا کد خودتون بزنید)

اگر اول کد رمضان بزنید 1724 امتیاز میده ولی 724 امتیاز رو به معرف نمیده...
برای سیم سوم هم کلیر دیتا و همین مراحل...
⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆

اگر اینجوری متوجه نمیشین اصلا نزنین با روش جاهای دیگه بزنید(مسئولیت اشتباه با خودتونه)
دیگه حوصله توضیح و..... ندارم.
سلام واس شما هم 724 شارژ نمیده الان؟؟؟
(28-05-2018، 06:12 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام واس شما هم 724 شارژ نمیده الان؟؟؟

مشکلی نداره داره شارژ میده ‌...
اگه بخوام کد خودمو هم بزنم باید اون خطم شارژ بخره تا هزاردومو هم بهم بده یا فقط کدمو بزنه؟