موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ نوین طب همراه اول :

خودم نزدم..... اگه دیشب زدین خطهاتون چک کنید گفتن شارژش فرستاده.
ظاهرا 724 بعد از محدود کردن هر موبایل به یک سیم کارت مشکل پیدا کرده و کد معرف را خطا میده.
دیشب و امشب با گوشی ها و سیمکارت هایی که قبلا عضو نبودن میخواستم دعوت کنم میزد قبلا توسط شخص دیگری دعوت شده اید.
کسی از دوستان دیشب یا امروز امتحان کرده؟
(01-06-2018، 05:48 PM)hossein84 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ظاهرا 724 بعد از محدود کردن هر موبایل به یک سیم کارت مشکل پیدا کرده و کد معرف را خطا میده.
دیشب و امشب با گوشی ها و سیمکارت هایی که قبلا عضو نبودن میخواستم دعوت کنم میزد قبلا توسط شخص دیگری دعوت شده اید.

امروز صبح من هم یه کد دعوت زدم اما قبولش نکرد. فقط کد رمضان رو قبول کرد.
Lightbulb.gif  همراه اول انبوه 2000 تومنی داده
                              405509
مشترک گرامی به شماره********
به مناسبت ماه مبارک رمضان در ضیافت سرویس ویدیویی هدف اول، ٢٠٠٠ تومان شارژ قطعی برای شما در نظر گرفته شده است. جهت عضویت و دریافت شارژ رایگان خود ١ را به ٤٠٥٥٠٩ ارسال نمایید.
پیامش گفته اگر به این کمپین دعوت شده باشید میتوانید با ارسال gift شارژ هدیه خود را دریافت نمایید.
gift رو حتما بفرستین.

بدون شارژ بزنین ... هزینه 400

ارسال gift هم میگه هدیه شما در حال پردازش و تا 24 ساعت آینده برای شما ارسال می گردد.

Lightbulb.gif متن هرمی هم داره....به سیمهایی که قبلا هرمیش نزدن کد میده... با سیم جدید میتونید تست کنید.
(01-06-2018، 08:02 PM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2018، 05:48 PM)hossein84 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز صبح من هم یه کد دعوت زدم اما قبولش نکرد. فقط کد رمضان رو قبول کرد.

دقیقا از زمانی که محدود کردن هر دستگاه فقط یک سیم کارت اینطوری شده و با پشتیبانی تماس گرفتم،گفتند شما اولین نفرید که این را میگید،بقیه دوستان هم تماس بگیرند تا زودتر مشکل رفع بشه.
۷۳۷۸۱۴ که ایرانسل هرمی بود ۲۴ساعت گذشته ثبت نشده چجوری بشماها شارژ داد؟
(01-06-2018، 11:26 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-06-2018، 11:10 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷۳۷۸۱۴ که ایرانسل هرمی بود ۲۴ساعت گذشته ثبت نشده چجوری بشماها شارژ داد؟

کاری به ثبت نداشته باشه...موثر نشون نمیده.... اگر دعوتیها 24 ساعت عضو بودن ....و فعال هم باشه g بفرست شارژت میده.

فرستاده بودم میگه 0کد.نمیده
سرویس سیبا همراه اول
تست نشده
1000 تومن شارج 48 ساعت بعد با ارسال np
جهت شرکت ارسال 1 4090263
دوستان آپ 724
وقتی با سیم جدید کد دوست به دوست
کد خودم را میزنم میگه " شما قبلا توسط کد دیگری به سامانه دعوت شده اید"
من قبلا با این سیمکارتام وارد برنامه نشدم
کسی میدونه جریانش چجوریه
(02-06-2018، 04:40 AM)essi4042 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آپ 724
وقتی با سیم جدید کد دوست به دوست
کد خودم را میزنم میگه " شما قبلا توسط کد دیگری به سامانه دعوت شده اید"
من قبلا با این سیمکارتام وارد برنامه نشدم
کسی میدونه جریانش چجوریه

اینا هیشکدوم نمیدن 
باید حق اشتراک یه روز بدین 
شرکت نکنین