موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ هزاری ایرانسل

1 به 8012
سپس 1 به سرشماره دریافتی

خط مستقیم شارژ میشه،من خودم بدون شارژ گرفتم،خط هام قدیمی هست،نميدونم قبلا گرفتم یا ن
8012 برای همه اس ؟؟؟؟
۸۰۱۲کسی گرفته؟؟؟؟من زدم نداد اخه
(02-06-2018، 02:43 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8012 برای همه اس ؟؟؟؟

اگر هنوز فعال باشه به سیم جدید حتما میده..... کسانی که قبلا نگرفتن هم بدون شارژ تست کنن.(یعنی اونایی که یکی دو سری قبلی فعال شده و نتونستن بگیرن).
الانم یه جا کپی شده ، بقیشونم شروع میکنن بزودی تموم میشه.
۹۰۹۰۲ پیام داد شرکت کردم نوشته اهدای شارژهای جایزه تا ۴۸ ساعت
(02-06-2018، 06:03 PM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۹۰۹۰۲ پیام داد شرکت کردم نوشته اهدای شارژهای جایزه تا ۴۸ ساعت

ایرانسل.....اپ پنالتی

( برای کسانی که نگرفتن )

1 به 90902

1 به سرشماره دریافتی...... نصب و فعالسازی اپ

تا زمان دریافت پیام تبریک ..... ارسال prize و دریافت شارژ باید عضو باشین.
737426 من چند روز پیش شارژ عضویت ثبت کردم الان جواب 45 نمیاد یا خرابه فعلا یا شاید بیشتر از 2 روز شده نمیده
درود دوستان عزیز
همراه اول انبوه فرستاده که ۲ گیگ نت رایگان ۱هفته ای میده.فعالسازیش تا پایان ماه مبارک رمضان هست
کد دستوریش این هست *۱۰۰۰*۲۱#
#اختیاری
کاربر گرامی رسید
با دعوت هریک از دوستان خود ٥٠٠٠ تومان هدیه دریافت کنید.
کافی‌ست یک پرداخت به دوست خود انجام دهید، سپس از وی بخواهید اطلاعات خود را در رسید کامل کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2018، 06:56 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737426 من چند روز پیش شارژ عضویت ثبت کردم الان جواب 45 نمیاد یا خرابه فعلا یا شاید بیشتر از 2 روز شده نمیده

امروز عضو شدم الانم 45 فرستادم جوابشم اومد...

(02-06-2018، 08:33 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان عزیز
همراه اول انبوه فرستاده که ۲ گیگ نت رایگان ۱هفته ای میده.فعالسازیش تا پایان ماه مبارک رمضان هست
کد دستوریش این هست *۱۰۰۰*۲۱#

سلام...خیلی وقته این کد رو وارد میکنم
 2 گیگ [ 1 ماهه ] رایگان برای بار اول میده. تا وقتی استفاده نکنی هم هست... بعد از استفاده دیگه میشه 1/6 گیگ به مبلغ 7600 تومن....اینم همینه.