موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-06-2018، 10:29 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2018، 06:56 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737426 من چند روز پیش شارژ عضویت ثبت کردم الان جواب 45 نمیاد یا خرابه فعلا یا شاید بیشتر از 2 روز شده نمیده

امروز عضو شدم الانم 45 فرستادم جوابشم اومد...

(02-06-2018، 08:33 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان عزیز
همراه اول انبوه فرستاده که ۲ گیگ نت رایگان ۱هفته ای میده.فعالسازیش تا پایان ماه مبارک رمضان هست
کد دستوریش این هست *۱۰۰۰*۲۱#

سلام...خیلی وقته این کد رو وارد میکنم
 2 گیگ [ 1 ماهه ] رایگان برای بار اول میده. تا وقتی استفاده نکنی هم هست... بعد از استفاده دیگه میشه 1/6 گیگ به مبلغ 7600 تومن....اینم همینه.

رامین جان این فرق داره باخطوطی که انبوهش رو دریافت کردن تست کردم و میده.باخطوطی که این پیام ۲ گیگ رو دریافت نکردن نمیده.حالا شاید واسه شمام تا فردا بفرسته.من خودم گرفتم.این طرح واسه ماه رمضونه.شک نکن میده
@ramin2016 شما تازه ثبتش کردی.من چند روز پیش ثبت کردم الان برای دریافت شارژ جواب 45 نمیاد
سلام دوستان

دوستانی که خط زیاد دارن
میتونن این نرم نرم افزار را تصب کنن با یکی از خط هاشون
بعد یه مبلغی شارژش کنن
و 1000 تومن 1000 تومن تراکنش بفرستن برای بقیه شماره هاشون به عنوان دعوت
حالا با هر شماره معرفی شده که ثیت نام کنن 5 تومن میده اکانت اول شون که دعوت فرستاده

اینم پیامک:
کاربر گرامی رسید
با دعوت هریک از دوستان خود ٥٠٠٠ تومان هدیه دریافت کنید.
کافی‌ست یک پرداخت به دوست خود انجام دهید، سپس از وی بخواهید اطلاعات خود را در رسید کامل کند.

‏«رسید: پرداخت و دریافت پول» را در بازار اندروید ببین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست شده
تراکنش هم بدون کارمزده
بعد هم میشه پول را بریزین به حساب بانکی تون
(02-06-2018، 11:00 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2018، 10:49 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

دوستانی که خط زیاد دارن
بعد یه مبلغی شارژش کنن
حالا با هر شماره معرفی شده که ثیت نام کنن 5 تومن میده اکانت اول شون که دعوت فرستاده

اینم پیامک:
کاربر گرامی رسید
کافی‌ست یک پرداخت به دوست خود انجام دهید، سپس از وی بخواهید اطلاعات خود را در رسید کامل کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست شده
تراکنش هم بدون کارمزده
بعد هم میشه پول را بریزن به حساب بانکی شون
این آنی ۵۰۰۰ تومان رو میده ؟

بلافاصله میده
(02-06-2018، 11:27 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2018، 11:00 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-06-2018، 10:49 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

دوستانی که خط زیاد دارن
بعد یه مبلغی شارژش کنن

اینم پیامک:
کاربر گرامی رسید

تست شده
تراکنش هم بدون کارمزده

بلافاصله میده

این ۵ تومنو به کیف پول حساب دعوت کننده میده؟
(02-06-2018، 11:27 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

دوستانی که خط زیاد دارن
بعد یه مبلغی شارژش کنن

اینم پیامک:
کاربر گرامی رسید

تست شده
تراکنش هم بدون کارمزده

بلافاصله میده
س.دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدین جریان اینکه پول رو میتونیم به حساب بانکیشون واریز کنیم چیه
توی کامل کردن اطلاعات هر دعوتی شماره ملی رو یکی بزنیم دعوت ثبت نمیشه و اون 5 تومن ب خط اول اضافه نمیشه انگار، جای کد ملی هم نمیشه خالی گذاشت یا علکی کد زد درسته؟
من واریز به حساب بانکی رو زدم ولی هنوز چیزی نفرستاده ...
(03-06-2018، 12:59 AM)reza.8790 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی کامل کردن اطلاعات هر دعوتی شماره ملی رو یکی بزنیم دعوت ثبت نمیشه و اون 5 تومن ب خط اول اضافه نمیشه انگار، جای کد ملی هم نمیشه خالی گذاشت یا علکی کد زد درسته؟

با هر کد ملی دوبار میشه ثبت نام کرد....بیشتر بزنی 5 تومن نمیده....
(02-06-2018، 10:45 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@ramin2016 شما تازه ثبتش کردی.من چند روز پیش ثبت کردم الان برای دریافت شارژ جواب 45 نمیاد

سامانه های شرکت یارا قاطی زیاد داره. تقریبا یه هفته پیش با پشتیبانیش در مورد سامانه زعفرونی پلاس(737426) تماس گرفتم که گفتم پیام دوم عضویت(پیام خوشامد) اصلا برام نمیاد. تو سیستمشون بررسی میکنه میگه شما اصلا عضو سامانه نیستید و عدد ۱ رو بفرستید و عضو شید. بهش گفتم الان من عضو سامانه هستم و پیام اولی عضویت رو دریافت کرده ام فقط پیام دومی نمیاد. گفتند بررسیش می کنند ولی تا هنوز هم رفعش نکردند.