موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-06-2018، 02:53 PM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کدوم از دعوتیا باید پروفایلش کامل کنه با کد ملی و شماره شبا؟

دیشب که شماره شبا اجباری نبود دعوتیا رو  من فقط نام و نام خانوادگی و کد ملی زدم

فقط واسه خط اصلیم شماره شبا ثبت کردم
(03-06-2018، 02:52 PM)ramin733 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من داخل اپ رسید میخوام برا شماره دیگه پول بریزم یا افزایش موجودی میخوام بدم میگه این پرداخت معتبر نیست دوتا بانک صادرات و انصار تست کردم نشد کسی همچین مشکلی براش پیش اومده؟ Undecided.gif

شاید بخاطر قانون جدید یک تراکنش در روز باشه که فقط مجوز یک تراکنش رو داری با هر کارت
(03-06-2018، 02:52 PM)ramin733 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من داخل اپ رسید میخوام برا شماره دیگه پول بریزم یا افزایش موجودی میخوام بدم میگه این پرداخت معتبر نیست دوتا بانک صادرات و انصار تست کردم نشد کسی همچین مشکلی براش پیش اومده؟ Undecided.gif

واسه من پیام میداد پرداخت انجام نشد
رو یه گوشی با اندروید بالاتر نصب کردم مشکل حل شد
(29-05-2018، 10:35 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif هرمی همراه اول نجوا ( کسانی که قبلا نگرفتن )........شارژدهیش محدوده

هر 3 نفر 3000 تومن پین

برای کسانی که قبلا نگرفتن.... و دریافت شارژ برای کسانی که قبلا دعوت داشتن..
اپ رو نصب و فعال کنید .... سه خط بالا رو بزنید و کد معرف یا کد دعوت  و دریافت هدیه و روی جعبه که بزنید اینا 3 تا رو بهتون میده:
کد پی‌اچ‌پی:
http://najva.sysarman.ir/najva.apk 

بعد از دریافت پین شارژهاتون
لغو :   OFF   به   307563
Lightbulb.gif 
میگن شارژدهیش فعال شده..... زود شارژاتون بگیرید.
سلام.برنامه رسید صبح نصب کردم الان 5 تومن فرستاد به حسابم
رسید الان داره می‌فرسته یه ۸۰ تومنی واسم واریز کرد
دوستان کسانی که سیم زیاد دارن در مورد کد ملی چیکار بکنن ؟

تکرار بکنیم یک کد ملی رو مشکلی نیست؟
(03-06-2018، 04:44 PM)mohsen_omidi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد ملی تکراری نزن چون 5 تومن نمیده بهت
حتمن باید کد مختلف و درست باشه
(03-06-2018، 05:09 PM)hitler1945 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-06-2018، 04:44 PM)mohsen_omidi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد ملی تکراری نزن چون 5 تومن نمیده بهت
حتمن باید کد مختلف و درست باشه

با هر کد ملی چند بار میشه ثبت کرد؟

و اینکه پس چه کنیم عزیز وقتی سیمهامون زیاد هست؟
سلام دوستان هر کد ملی رو ی بار میتونیم استفاده کنیم یا دو بار ؟
هزار تومن بعنوان شارژ میره برا دوستان ؟