موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-06-2018، 06:53 PM)HAMID021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی جدید همراه اول
با دعوت از نفر اول 1000 تومن سه نفر بعدی پنج هزار تومن پنج نفر بعدی ده تومان شارژ برنده میشید
ارسال کد 645428 ب شماره 30781
شارژدهی بصورت انی
بدون هزینه

من زدم چرا واسم کد نمیاد؟ فقط میگه فعال شد
سلام
رسید براتون پول فرستاد؟؟؟؟؟
واس من نیومدش
(07-06-2018، 07:37 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
واس من نیومدش

سلام
مال چهار روز پیش فرستاده
ولی پریروز بازم دعوت دادم
توی خود برنامه زده در حال انجام فکر کنم هنوز نفرستاده
موجودی هم نگرفتم
(07-06-2018، 07:45 AM)essi4042 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-06-2018، 07:37 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
واس من نیومدش

سلام
مال چهار روز پیش فرستاده
موجودی هم نگرفتم

واس منم نوشته درحال انجام 
مبلغ در حال انجامت چقدره؟؟
سلام دوستان این پولیتو واسم واریز کرد   Biggrin.gif
(06-06-2018، 11:12 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 30781 زدم چرا واسم کد نمیاد؟ فقط میگه فعال شد

به بعضی سیمها ... و سیمهایی که قبلا شرکت کردن کد نمیده..... برای جدیدا هم هست.

(07-06-2018، 08:38 AM)مرتضی جلالی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.... لطفا همیشه توضیحاتشم قبل از اینکه سوال بپرسن بزارید.

Lightbulb.gif  اپ پولیتو که صفحه قبل اعلام شده.

به سایتش برید سه خط بالا سمت راست رو بزنید... پرسشهای متداول و قوانین و مقررات هم بخونید...
کد پی‌اچ‌پی:
https://poolito.ir 

لینک دانلود همون صفحه اول هست اینم لینک گوگل پلی:
کد پی‌اچ‌پی:
https://goo.gl/247UfV 

.....................................

از این وقفه ایهای هزینه دار همراه اول این انبوه داده:

4090275
(07-06-2018، 07:50 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-06-2018، 07:45 AM)essi4042 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
واس من نیومدش

سلام
مال چهار روز پیش فرستاده
موجودی هم نگرفتم

واس منم نوشته درحال انجام 
مبلغ در حال انجامت چقدره؟؟
الان 20 تومن
قبلا 130 تومن ازش گرفتم
(07-06-2018، 08:38 AM)مرتضی جلالی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری باید موجودیمون زیاد کنیم؟ چجوری دعوت بدیم
من نصب کردم ولی چیز خاصی متوجه نشدم
«بامن( پرداخت ، کیف پول)» را در بازار اندروید ببین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با نصب هزار میده انتقال به شماره دارع شارژدهیش از دوتومن به بالاس هر خط نصب کردین به خط اول انتقال بدین بعدش یکجا شارژ بگیرین

همراه-ایرانسل-رایتل و...
میشه توضیح بدین چجوری دعوت کنم ؟