موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
رسیدهنوز هدیه ۵ هزاری رو میده شرکت کنم؟
(08-06-2018، 12:30 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم ⬆ اصلا نمیده...... قبلا هم زیگزاگ 206121 نداد و تاریخش رو تمدید میکرد. یا 206129
جواب 1901 هم میگه کلید واژه نادرست....

Lightbulb.gif   پست بالا ویرایش شد   باید با  2  عضو بشید  لغو کنید مجدد با 2 عضو بشید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-06-2018، 11:13 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بامن خط جدید عضو شدم دیگه ۱۰۰۰ رو نمیده
کسی عضو شده؟

منم امروز عضو شدم نداد
Donya _ Red:

احتمالا فعاله ولی روی هر گوشی یه بار بیشتر نمیشه نصب کرد و باید دوستتون نصب و فعال کنه بعد که شما 1000 تومن انتقال دادین .... دوستتون موجودیش چک کنه بعد پروفایلش رو تکمیل کنه تا به شما 5000 تومن بده..... اگر قبل از انتقال پروفایلش تکمیل کنه دیگه نمیده...

الان مشکل داره دعوت نکنید.
دوستان همراه اول چی فعاله؟
دوستان میشه رسید رو توضیح بدبد؟؟؟
(08-06-2018، 04:40 PM)S C R O L L نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میشه رسید رو توضیح بدبد؟؟؟

صفحه 158 توضیح کاملش هست
بچه ها رسید میزنم هرکی خواست درخدمتم
رسید تا کی فرصت داره؟
(08-06-2018، 09:24 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها رسید میزنم هرکی خواست درخدمتم

بما هم بگید چجوری بزنیم