موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-06-2018، 02:06 AM)amirali8068 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"اختیاری" #1*5*6*2*
120 گیگ نت داد با سیم بدون شارژ بزنید

می نویسه اعتبار کافی نیست. اولش ستاره ۱۰۰ هستش؟
(14-06-2018، 04:00 AM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2018، 02:06 AM)amirali8068 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"اختیاری" #1*5*6*2*

بله
(14-06-2018، 04:15 AM)amirali8068 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2018، 04:00 AM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"اختیاری" #1*5*6*2*

بله

نمیده. اگه بسته نداشته باشی می نویسه اعتبارت کافی نیست. اگه بسته فعالی داشته باشی تو پیامکش می نویسه که رزرو شده که بعد از تمام شدن اون بسته اگه سیمت ۱۹۸ هزار تومن نداشته باشه فعال نمی کنه
(14-06-2018، 11:13 AM)imankhan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان طاعاتتون قبول
من توی ارنجر 10نفر دعوت کردم بعد هر 5نفر بلافاصله یه شارژ ایرانسل داد چجور باید 20ت نقد رو بگیرم؟

واسه من فقط خط اول ثبت شده مگه باهرگوشی یه بارمیشه زد؟
دوستان اون نت چطوریه جریانش تموم شد یا هنوز میشه گرفت؟ اگه هنوز میشه یکی کد و به حروف بنویسه ببینم درستش چطوره
(14-06-2018، 11:55 AM)sadegh1929 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اون نت چطوریه جریانش تموم شد یا هنوز میشه گرفت؟ اگه هنوز میشه یکی کد و به حروف بنویسه ببینم درستش چطوره

رایگان نیست. کد همون بسته ۱۲۰ گیگ سالانه به قیمت ۱۹۹ هزار به علاوه ۹ درصد مالیات. اگه سیمتون این مبلغ شارژ داشته باشه و یا دائمیه، با پول سیمکارتتون این بسته خریداری میشه و اگه پول نداشته باشه میگه اعتبار شما برای خرید این بسته کافی نیست. پس با سیمکارتی که اون مقدار پول داره و نمیخواهید این بسته رو بخرید این کد رو امتحان نکنید.

# 1*5*6*2*100*
(14-06-2018، 11:13 AM)imankhan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان طاعاتتون قبول
من توی ارنجر 10نفر دعوت کردم بعد هر 5نفر بلافاصله یه شارژ ایرانسل داد چجور باید 20ت نقد رو بگیرم؟

سلام همچنین...... صفحه 180 توضیح کاملش هست.

2 بسته نت ایرانسل ویژه عید فطر

2  گیگ  5000  تومن

5  گیگ  10000  تومن

انقضا:   پایان 1 تیرماه

خرید :   * 5 #
ربات همراه اول اگه شارژدهیش فعال شد بگین
(14-06-2018، 01:14 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ربات همراه اول اگه شارژدهیش فعال شد بگین

ربات هوم شارژ شارژدهیش فعال شده زود بگیرین.
،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
ali7842:
؟ دیروز بله
؟ نه هر 10 نفر 20 تومن
؟ 40 تومن و 4 شارژ ...(اگر با امتیازتون یه تیم ارزون هم ساخته باشین.)
مشترک گرامی: به شایعات منتشرشده در شبکه های مجازی در مورد بسته های رایگان ۱۲۰ گیگ توجه نفرمایید و جهت اطلاع از بسته های همراه اول با سامانه ۹۹۹۰ تماس و یا به پرتال همراه اول مراجعه نمایید.شرکت مخابرات ایران