موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-06-2018، 07:22 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کد هدیه ماناپی چند میخرید؟منم دارم اگ کسی خواست

سلام برا خط دوم چیکار کردین من دوباره لینکشو میزنم رو همون خط اول ثبت هست
(17-06-2018، 06:00 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-06-2018، 05:49 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه جوریه این سامانه ؟؟؟
میشه توضیح بدین در موردش ...

برید اینجا مسابقات رو پیش بینی کنید  شمارتون رو وارد و کد دریافتی رو داخل سایت بزنید  پیش بینی که ثبت شد کد هدیه ماناپی همون لحظه براتون پیامک میشه  که داخل نرم افزار ماناپی هنگام خرید شارژ قسمت کد هدیه وارد میکنید
با هرخط یبار میتونید پیش بینی کنید

کد:
https://www.reyhoon.com/worldcup

(17-06-2018، 05:53 PM)mario8344 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کارت میشه چندبار شارژ خرید ؟ و اینکه با تجارت - ملت میشه 500 خرید ؟

با ایران زمین بالای 10 تا شارژ خریدم مشکلی نداشت  --  کارتا دیگه امتحان نکردم

روزانه میشه شزکت کرد تا پابان جام حهانی
میده هر روز
(17-06-2018، 07:29 PM)Amir.Amiri نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-06-2018، 07:22 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کد هدیه ماناپی چند میخرید؟منم دارم اگ کسی خواست

سلام برا خط دوم چیکار کردین من دوباره لینکشو میزنم رو همون خط اول ثبت هست

با پارالل
(17-06-2018، 07:14 PM)Amir.Amiri نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا خط بعدی چیکارکنم چون لینکشو که دوباره باز میکنم روهمون خط اول ثبت هست نمیشه پیش بینی کنم

برای خط های بعدی کافیه برید اینجا و روی نام خودتون کلیک کنید و خروج  رو بزنید

کد:
https://www.reyhoon.com

و برای پیش بینی با خط بعدی روی لینک زیر

کد:
https://www.reyhoon.com/worldcup
(17-06-2018، 08:42 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای من اصلا کد هدیه نمیاد.پیشبینی صحیح میخواد؟

نه همون لحظه که ثبت کنید براتون پیامک میاد 

نمیدونم چرا واستون نیومده
(17-06-2018، 08:56 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-06-2018، 08:42 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا بعضی خطها خصوصا ایرانسل ممکنه تا چند ساعت بعد بیاد حتی ولی میاد
من با چندتا خط ام وارد شدم کد هدیه رو هم گرفته ولی ماناپی میگه کد هدیه نامعتبراست چرا ؟؟؟
(17-06-2018، 09:06 PM)ahmadtaghian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-06-2018، 08:56 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا بعضی خطها خصوصا ایرانسل ممکنه تا چند ساعت بعد بیاد حتی ولی میاد

باید 2بار پیشبینی کنی  اول ثبت نمیشه
برای کسی هم الان کد فرستاده؟؟؟
فکر میکنم تموم شده چون کد نمیفرسته