موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-07-2018، 06:47 AM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-07-2018، 01:48 AM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-07-2018، 12:44 AM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-07-2018، 10:23 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دیرین دیرین چگونه کد دعوت بگیرم؟

اگه دیرین بال منظورتونه از طریق اپلیکیشن بالا سمت چپ گزینه ی وسط آیکون آدمک

میزنم جواب نمیده

نرم افزارش درسته؟روشروع میزنم فقط میچرخه نمیاره ثبت نام کنم

سلام
نرم افزارش رو بعضی گوشی ها مشکل داره، برید قسمت تنظیمات یا مجوزهای گوشیتون و به صورت دستی، دسترسی به پیامک وتلفن برای این برنامه  رو فعال کنید درست میشه!
این دیرین بال رو برای همه خطا باید نصب کرد یا فقط خط اصلی؟
شارژ هزاری محدود ایرانسل
ارسال 1 به 8070 و تایید عضویت
شارژ بصورت مستقیم بعد از چند دقیقه ارسال میشه.
لغو با ارسال L
(30-06-2018، 12:54 PM)جابری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من 50تا شارژ پین هزار ایرانسل دارم مال 3پیش وارد نمیشه

Lightbulb.gif  جهت اطلاع

سلام...متاسفانه پین شارژهای سال قبل اپسان که سوخته هم نمیداد از سرشماره های 737601 تا 737611 و 737616 و 9071 الان یا همشون خطای voucher status unavailable میده ....یا بعضی تاریخ ها هم وارد میشه.... بعضیاشم چند تا سالم و چند تا هم خطا میده. شاید بعدا.... یا اگر دوباره این مسابقات فعال بشن شارژش بشه وارد کرد.( احتمالش کمه )
و پین شارژهای  737637 و 307538 و 738962(اپ منظوم) همشون الان سوخته هست...
 (با وارد کردن پینها نتیجش برای من اینجوری بوده ).
اگر هنوز پین این سرشماره ها دارید بهتره به کسی ندین و خودتون وارد کنید تا مشکلی پیش نیاد.
sanaz :
مثل دیرین دخت فقط خط اصلی باید اپ نصب کنید.
محدود دوم ایرانسل
ارسال 1 به 737291 و تایید عضویت
لغو با ارسال L
فعلا جوابش نیومده شاید برای کسانی باشه که چند روز پیش نگرفتن
سلام
۲تا محدودها تموم شدن؟
8070نداد که کي ازش گرفت سه.ساعت پيام فرستادم نيومد
(30-06-2018، 10:05 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 2000 تومنی با عضویت  + هرمی همراه اول ( لبخند اول)

ارسال 1 یا کددوستان به  40500

کد تایید به  40500

سپس نصب و فعال سازی اپ

جایزه ساعت اول: بعد از یک ساعت با ارسال $ کد شارژ هزار تومانی دریافت میکنید
جایزه ساعت دوم:سپس با دیدن یک ویدیو در اپلیکیشن و مجدد بعد از یک ساعت  با ارسال $ کد شارژ هزاری دوم را به همراه کد دعوت دریافت میکنید.لازم نیست ویدیو رو کامل ببینید
جایزه ساعت سوم: دریافت کد طلایی و کد شارژ تا سقف 500,000 تومان (نحوه دریافت در ساعت سوم و تکمیل دو مرحله اول).

دانلود اپلیکیشن:
کد:
http://bit.ly/1ALDL

تعرفه روزانه چهارصد تومان
لغو: ارسال off
راهنما: ارسال r
دریافت هدیه: ارسال $

خودمم تازه عضو شدم  بدون شارژ شرکت کنید

دوستان کسی از این سامانه شارژ گرفته؟
دوستان محدود امروز فعال میشه؟
سلام هرمی 100ثانیه 15 نفر دعوت دادم
شارژمو نداد چیکار کنم راهی نیس شارژ های قبلی ک گرفته شده رو دوباره بفرسته؟؟؟؟