موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اسمارتیز مثل اینکه بخش دعوتش درست شده.خط جدید دارید تست کنید
(04-07-2018، 04:15 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمارتیز مثل اینکه بخش دعوتش درست شده.خط جدید دارید تست کنید

همراه اوله یا ایرانسل میشه توضیح بدین دوست عزیز؟
(22-06-2018، 12:35 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلت می‌خواد کلی شارژ همراه اول بگیری؟ ??

این بات به من کلی شارژ داده، تو هم اگه با این لینک عضو بشی می‌تونی شارژ بگیری ?
بدو تا تموم نشده ??
t.me/smartizebot?start=449209760

با خط همراه اولی که عضو تلگرام هست این لینک رو تو تلگرام باز میکنید.شمارتونو اشتراک میذارین و بعد کد فعالسازی که اسمس میشه رو وارد ربات میکنید و لینک دعوت میگیرید.به ازای هر دعوت که ثبت نامشو کامل انجام بده هزار تومن مستقیم میده
شارژ 1000 تومنی همراه اول  پین شارژ 2یا 3 روز بعد ارسال میشه

شارژ اول  »»»   5   به  3064  سپس کد تایید به 3064   ( دوستانی که نگرفتن )    هواداری هندبال

شارژ دوم »»»»  34 به  3064   سپس کد تایید به  3064  (برای دوستانی که شارژ اول رو گرفتن )  هواداری ورزشهای پهلوانی

بازم شارژ دوم »»»  9  به  3064 سپس کد تایید به  3064   (برای دوستانی که شارژ اول رو گرفتن ) هواداری بدنسازی

شارژ سوم   »»»»»   53  به  3064   سپس کدتایید  به  3064  (برای دوستانی که شارژ دوم رو گرفتن )  هواداری اسکیت

بدون شارژ شرکت کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا شارژ دوم رو گرفتم و سومی رو امروز عضو شدم

توجه »»  ممکنه اگه هرسه تا رو الان شرکت کنید شارژ هرسه تا رو چند روز دیگه باهم بفرسته که خودم تست نکردم  دیگه خودتون خواستید شارژ اول رو بگیرید بعد دوم و بعدش سوم یا همه رو همزمان
دوستان کسی از سامانه 737738شارژ گرفته 72ساعت گذشته ولی جوابش نمیاد؟
(04-07-2018، 04:59 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 تومنی همراه اول  پین شارژ 2یا 3 روز بعد ارسال میشه

شارژ اول  »»»   5   به  3064  سپس کد تایید به 3064   ( دوستانی که نگرفتن )    هواداری هندبال

شارژ دوم »»»»  34 به  3064   سپس کد تایید به  3064  (برای دوستانی که شارژ اول رو گرفتن )  هواداری ورزشهای پهلوانی

بازم شارژ دوم »»»  9  به  3064 سپس کد تایید به  3064   (برای دوستانی که شارژ اول رو گرفتن ) هواداری بدنسازی

شارژ سوم   »»»»»   53  به  3064   سپس کدتایید  به  3064  (برای دوستانی که شارژ دوم رو گرفتن )  هواداری اسکیت

بدون شارژ شرکت کنید

من تا شارژ دوم رو گرفتم و سومی رو امروز عضو شدم

توجه »»  ممکنه اگه هرسه تا رو الان شرکت کنید شارژ هرسه تا رو چند روز دیگه باهم بفرسته که خودم تست نکردم  دیگه خودتون خواستید شارژ اول رو بگیرید بعد دوم و بعدش سوم یا همه رو همزمان

لغو کردم دوباره عضو بشم میده یا باید عضو بمونم شارژ اولی را گرفتم؟
(05-07-2018، 08:03 AM)مرتضی جلالی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو کردم دوباره عضو بشم میده یا باید عضو بمونم شارژ اولی را گرفتم؟

شارژ اول رو گرفتی میتونی لغوش بکنی   بعدش  سامانه دوم رو عضو بشید مشکلی نداره
هرمی 16000 تومنی همراه اول  تست نشده

کد دعوت  به   405503

کد تایید به    405503

2نفر اول  1000
4نفر بعدی 5000
8 نفر بعدی 10.000

استعلام  دعوت با ارسال    List

هزینه  500  بدون شارژ شرکت کنید
(05-07-2018، 01:36 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی 16000 تومنی همراه اول  تست نشده

کد دعوت  به   405503

کد تایید به    405503

2نفر اول  1000
4نفر بعدی 5000
8 نفر بعدی 10.000

استعلام  دعوت با ارسال    List

هزینه  500  بدون شارژ شرکت کنید

دو نفر دعوت کردم میزنه صفر دعوت شرکت نکنید
چرا چن روزه واسه ایرانسل حتی محدود هم فعال نمیشه Undecided.gif ؟؟؟