موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگر قبلا اپ 724 رو فعال یا شارژش با کد هدیه دیگری گرفتین و حالا خط جدید دارین حتما باید بدین دوستانی که نرم افزار تغییر سریال گوشی و .... دارن براتون وارد کنن(خودتون اصلا نزنید)

اپ 724 برای کسانی که قبلا نگرفتن.

ابتدا کد دوست به دوست معرف : کد خطهای قدیمی یا کد دوستانتون

سپس (کد دوست به دوست دوم) :     Elecomp724

برای اولین بار روی هر گوشی یکبار میشه.... ( برای خطوط بیشتر از دوستانی که میتونن چند بار بزنن کمک بگیرید)
شارژ رایگان با اپ 724 برای تمامی اپراتور ها

( کسانیکه قبلا شرکت نکردن )➡

با نصب اپلیکیشن 724 از پست زیر 724+1724 تومان هدیه دریافت کنید.

کد پی‌اچ‌پی:
http://724.ir 

بعد نصب از منو برنامه گزینه حساب کاربری رو انتخاب و سپس شمارتون و کد فعالسازی رو وارد کنید در مرحله بعد کد دوست به دوست را ابتدا کد معرف (کد خط قدیمی یا کد دوستانتون)وارد کرده و تایید کنید، سپس مجدد کد هدیه  Elecomp724  وارد کنید تا 1724  تومان به موجودی کیف پولتان اضافه شود.
بعد میتوانید باموجودی 1724 یک شارژ 1000 تومانی دریافت کنید، که پس از دریافت شارژ دقایقی بعد 724 تومان دیگر بابت وارد کردن کد معرف دریافت میکنید که میتونید مجدد یه شارژ 1000 تومنی دیگر دریافت کنید.

جهت دریافت شارژ گزینه " شارژ  " بعد شماره دلخواه و بعد خرید شارژ 1000 تومانی را انتخاب کنید و در اخر پرداخت با کیف پول را انتخاب کنید.(شارژ مستقیم)

همچنین به ازای هر دوست ، مبلغ 724 تومان بعد از دریافت شارژ توسط فرد دعوت شده به کیف پول شما و دوستتان اضافه میشود.(724 تومان با تاخیر به کیف پول اضافه میشود)

کد دعوت خود را از قسمت دوست به دوست پایین صفحه (کد هدیه من)میتوانید دریافت کنید.
هزینه و لغو ندارد.
(31-07-2018، 01:22 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اپ 724 برای کسانی که قبلا نگرفتن.

ابتدا کد معرف : کد خطهای قدیمی یا کد دوستانتون

سپس (کد دوست به دوست) :     Elecomp724

روی هر گوشی یه بار میشه.... ( برای خطوط بیشتر از دوستانی که میتونن چند بار بزنن کمک بگیرید)

کد معرف رو باید توی همون دوست به دوست وارد کزد؟؟؟؟
فک کنم دیگ نشه 2 تا زد و اولی را قبول میکنه. درسته؟؟؟؟
دوستان کسی کد ۷۲۴ میزنه ؟‌یه تعداد سیم کارت دارم
پی ام بدین
متاسفانه نبودم که بیام برای کسانی که نمیتونن بزنم ولی مثل اینکه ساعت 12 کد هدیش غیرفعال شد
دوباره فعال شده (برای کسانی که قبلا نگرفتن)

هرمی همراه اول     20606

تغییر روند داده...هر 2 نفر 3000 تومن
سلام
میشه در مورد اپ رسنو یه توضیح بدید؟ واریزی هاش چطوره و بعد چند وقت انجام میشه
(02-08-2018، 09:38 AM)jkianinasab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه در مورد اپ رسنو یه توضیح بدید؟ واریزی هاش چطوره و بعد چند وقت انجام میشه

سلام.... مراجعه به :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر از Irancell پیامکش براتون اومده میتونید فعال کنید:

یک گیگابایت اینترنت 7 روزه فقط هزارتومان
کد خرید  Smile
* 4444 * 2 * 3 #
درصورت استفاده این پیام را نادیده بگیرید

خطهایی که روشن نبوده یا پیامش نیومده با شماره گیری کد  * 4444 * 2 #  زمان، حجم و مبلغ پیشنهادی خطتتون رو میده.
(19-07-2018، 01:59 PM)MA30D نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❇️با فعالیت در اپلیکیشن «رسنو» و دیدن تبلیغات میتوانید کسب درآمد کنید

#دعوت کنید درامدکسب کنید(حتی #دعوت شدگان شما تبلیغ ببینندهم درامدشمااضاف میشودهم خودشان)

❇️بعد از دانلود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و نصب نرم افزار، در صفحه اول با کد معرف زیر ثبت نام اولیه رو انجام دهید

? کد معرف: ۶۱۶۷۷۲(الزامی)برای بازشدن صفحه

برای ثبت نام کامل به صفحه من برید و ثبت نام رو کامل کنید

?‍? برای دیدن تبلیغات به قسمت "خانه" رفته و با دیدن هر تبلیغ موجودیتان را اضافه کنید

#توجه #توجه #توجه
#تبلیغات_اضاف_میشه_وطبق بازدیدخاصی برداشته میشه

? کد کاربری نوشته شده در قسمت صفحه من کد معرف شما هست
? از درآمد زیر مجموعه هایتان، موجودی شما هم افزایش پیدا میکند

✅فقط با رسیدن به 10/000 تومان میتونید از قسمت صفحه ی من بخش تسویه حساب  درخواست تسویه بدید تا موجودیتون به حساب بانکیتون واریز بشه(بعداز3الی4ساعت)واریزمیشه
دارای نشان اعتمادملی وزارت ارشاد وصنعت ومعدن

❗️ تبلیغ جدید به اپلیکیشن رسنو اضافه شده به نام «سلحشوران» که با عضویت در سرویس در مجموع 1800 تومان به موجودی شما اضافه میشه

1- روی تبلیغ کلیک کرده وارد سایت شویدو شماره خودتون بزنیدو کد فعالسازی رو وارد کنید
سپس بعدازفعالسازی
با ارسال OFF1 به 3075757 لغو کنید
درامدباتاخیرثبت میشه.
بابت هر زیر مجموعه های شماازاین تبلیغات 800تومان به دست میاورید.
کد Weekend724
1724تومان هدیه برای اپ 724
فقط تا فردا

هرکس از دوستان میخواد واسش می زنم.
سلام . کسی اطلاع داره کد Weekend724  تموم شده یا نه من میزنم فقط قسمت معرف میاد