موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
30440 مشکل ثبت دعوت داره.فعلا دعوت نکنید
سلام رسنو شماره پشتیبانی نداره؟ فقط پیام میده که پول واریز شد ولی حسابم چیزی نمیاد!
(16-08-2018، 01:18 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام رسنو شماره پشتیبانی نداره؟ فقط پیام میده که پول واریز شد ولی حسابم چیزی نمیاد!

سایت
کد:
https://www.resno.ir

ایمیل

کد:
INFO@RESNO.IR

پشتیبانی   88549092-021
کاربر عزیز ماناپی
۲ هزار تومان شارژ رایگان برای خرید بسته‌ی اینترنت از ماناپی (از هر سه اپراتور)
کد هدیه MANA1
مهلت استفاده تا فردا
راهنمای استفاده در لینک زیر
کد:
http://bit.ly/2vJ8mD0
واسه منم اومد.میشه راهنمایی کنین چطوری میتونیم بگیریم
ممنون
(16-08-2018، 02:03 PM)Melika نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه منم اومد.میشه راهنمایی کنین چطوری میتونیم بگیریم
ممنون

از داخل اپ ماناپی  به »»» قسمت بسته های اینترنت  »»» سپس شماره  »»» سپس نوع سیم کارت  »»» سپس بسته مورد نظر ( روزانه 20مگ 500 ) رو انتخاب کنید »»»سپس شماره کارت و اطلاعات کارت رو وارد کنید  و کد هدیه رو در قسمت کد هدیه وارد کنید در آخر تایید رو بزنید 

سپس برای دریافت 2000 تومن شارژ به قسمت جایزه ها و سپس جوایز من مراجعه کنید و روی 2000بزنید و شماره دلخوا بزنید تا شارژ بشه

ظاهرا برای همه هست چون خودم گرفتم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میزنم میگه که کد هدیه نامعتبر 
اگه فعال بشه با هر کارت بانکی چند بار میشه گرفت؟
(16-08-2018، 05:46 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1بار در 24ساعت
(16-08-2018، 05:46 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد هدیه ماناپی دوباره فعال شده
MANA1
با خرید بسته اینترنت هدیه دوهزارتمنی میده

Highslide JS

هدیه بازگشت به خانواده رایتل
فقط سیم‌کارت خود را روشن کنید

اگر شما جزو آن دسته از مشترکین رایتل هستید که در سال 97 از سیم‌کارت قدیمی خود استفاده نکرده‌اید، می‌توانید با روشن کردن سیم‌کارتتان از 13 مرداد الی 31 مرداد، از رایتل هدایای پرسرعت، جذاب و متنوع اینترنتی دریافت کنید. این هدیه‌، شامل همه کسانی می‌شود که قبل از فروردین 97 سیم‌کارت رایتل را خریداری و در سال 97 از آن استفاده نکرده‌اند. چنانچه شما هم جزو این دسته از مشترکین هستید، فرصت را از دست ندهید.
تا 50 گیگابایت اینترنت پرسرعت رایگان

پیشنهادات رایتل برای همراهان خود، به همین جا ختم نمی‌شود. در صورت ادامه استفاده از سیم‌کارت، همچنان با هدایای متنوع جذاب دیگر شگفت‌زده خواهید شد. به پیامک‌های خود دقت فرمایید.

روش‌های دریافت هدیه

خیلی ساده با روشن کردن سیم‌کارت رایتل خود تا 31 مرداد ماه مشمول دریافت یک بسته مصرفی هدیه از سوی رایتل می‌شوید که به صورت خودکار و به راحتی برای شما فعال می‌شود.
نکات:
  • جزییات بسته هدیه به محض اتصال به شبکه رایتل از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. در بازه اجرای طرح به پیامک‌های دریافتی از رایتل دقت فرمایید.
  • در صورت عدم دسترسی به قطعه سیم‌کارت، می‌توانید ابتدا با مراجعه به فروشگاه‌ها یا نمایندگی‌های رایتل نسبت به تعویض سیم‌کارت خود اقدام کنید و سپس آن را در دستگاه خود قرار دهید. در صورت هرگونه ابهام یا سوال با شماره رایگان 200 از سیم‌کارت رایتل خود تماس بگیرید.

پ.ن: به من بسته 6 ماهه، ماهی 3 گیگ داد، گفتم خبرش رو بزارم شاید به کار دوستان بیاد.