موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-09-2018، 04:07 PM)Lida نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی نیاز ب انجام تراکنش نیس؟
فقط نصب کنیم؟

خیر تراکنش انجام ندید

یه خط تراکنش زدم کد هدیه نداد بهش  با خط دیگه بدون تراکنش کد هدیه داد
ماناپی با یک گوشی میشه چندتا خط رو انجام داد ؟
پس ماناپای به من گفت بااولین تراکنش هدبه میده
سلام دوستان قیمت سیم همراه و ایران الان چنده؟
یکی میگفت گرون شده درسته؟
(02-09-2018، 05:25 PM)Lida نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماناپی با یک گوشی میشه چندتا خط رو انجام داد ؟

هر چندتا خط میتونی بزنی

فقط با هر کارت بانکی یه بار میشه تراکنش انجام داد

(02-09-2018، 05:36 PM)aaa29314 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس ماناپای به من گفت بااولین تراکنش هدبه میده

وقتی کد هدیه رو واستون پیامک کرد بعدش باید تراکنش انجام بدید و کد هدیه دریافتی رو در قسمت کد هدیه وارد کنید تا 5 تومن جایزه بهتون بده که به قسمت جوایز من باید مراجعه کنید
هرمی اپ الماس همراه اول اعلام شده مجدد فعال شده ( دوستانی که شرکت نکردن)

کد دوستان  به   207351

کدتایید به 207351

هرسه نفز  5000 تومن

ثبت دعوت ارسال   300

دریافت  شارژ ارسال  1000
ماناپی هنوز شارژمیده؟
دو سرویس پیشخوان آهنگ پیشواز و کوله پشتی امروز به صورت خودکار بر روی اکثر خط های ایرانسل فعال شده برای جلوگیری از کم شدن شارژتون هرچه سریعتر نسبت به لغو سامانه ها اقدام کنید

ارسال L به 735167

ارسال L به 735454
(03-09-2018، 12:42 PM)جابری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو سرویس پیشخوان آهنگ پیشواز و کوله پشتی امروز به صورت خودکار بر روی اکثر خط های ایرانسل فعال شده برای جلوگیری از کم شدن شارژتون هرچه سریعتر نسبت به لغو سامانه ها اقدام کنید

ارسال L به 735167

ارسال L به 735454

ستاره ۸۰۰ مربع که چیزیو نشون نمیده!
ماناپی هر ۲۴ ساعت میشه از یک کارت بانکی از یه کد هدیه استفاده  کرد؟