موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-09-2018، 10:59 AM)Lida نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماناپی هنوز شارژمیده؟

بله هنوز شارژ میده، نیم ساعتی حدوداً طول میکشه کد هدیه براتون ارسال بشه
سلام
چرا این ماناپی رو ماشین جوایزش میزنی امتیازتو کم می کنه ولی متوقف میشه و جایزه نمی ده؟؟؟؟
(03-09-2018، 10:28 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چرا این ماناپی رو ماشین جوایزش میزنی امتیازتو کم می کنه ولی متوقف میشه و جایزه نمی ده؟؟؟؟

از داخل  گوگل پلی نسخه رو بروز رسانی کنید
(03-09-2018، 10:31 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-09-2018، 10:28 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

از داخل  گوگل پلی نسخه رو  بروز رسانی کنید

از همونجا دانلود کردم ولی متوقف میشه راستی جایزه هم میده یا نه
سلام دوستان میگم همراه من هنوز اون یه گیگ نت رو میده؟و میشه با یه گوشی چندتا سیمو گرفت؟
شارژ 1000 تومانی محدود #ایرانسل

محدود / برای همه

1ارسال 1 به 8030
سپس ارسال 1 به سرشماره ای که برای شما پیامک ارسال میشه
سپس ارسال 11 به 8030
سپس ارسال 11 به 8030
خط به صورت مستقیم با تاخیر شارژ میشه
هزینه : 360 تومان(بدون شارژ نمیده)

با ارسال L به 8030
تموم شده8030
(04-09-2018، 09:28 AM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میگم همراه من هنوز اون یه گیگ نت رو میده؟و میشه با یه گوشی چندتا سیمو گرفت؟

سلام...بله یه گیگ هدیه رو میده ولی بسته روی همون خط فعال میشه...کد نمیده
? در جشن تولد یک‌سالگی سایت «پلاک» بدون قرعه‌کشی برنده سفر به کیش و طلا و کدهای تخفیف اسنپ، فیلیمو، اسنپ‌فود، بیمیتو، نت‌برگ و ساعت هوشمند و.... بشید

1️⃣ ابتدا وارد لینک زیر بشید ?

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

❗️ دقت کنید که کد چهار رقمی که براتون ارسال میشه همون رمز ورود به سایت هست

2⃣ پس از ورود به سایت ، یک تیکه از کیک رو انتخاب کنین و منتظر دریافت کد تخفیف و یا جایزه باشید .

همچنین با دعوت از دوستانتون میتونید شانس برنده‌شدن کدهای بیشتر رو داشته باشید.
ماناپی تموم شده؟دیشب فعال کردم هنوز کد هدیه رو نفرستاده