موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به خطهای 990و 991 میگه کد ارسالی را اشتباه فرستادید خطا میده
دوستان
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنان فعاله و هر ۱۲ساعت شارژ ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ میده
دریافت شارژ 1 ، 2 یا 5 تومنی همراه اول
 (رویای تاج و تخت)

دوستانی که دو روز پیش شرکت کردن و دقیقا 48 ساعت از عضویتشون گذشته میتونن با مراجعه به آدرس زیر و وارد کردن شناسه پیگیری پین شارژ خود را دریافت کنن:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از دریافت و یادداشت پین... لغو :

OFF و OFF1   به    3071185

کسانی که نگرفتن فعال نشون میده ولی کد رو الان وارد کنید میگه در حال حاضر کد شارژ وجود ندارد ...شاید بعدا درست بشه.( توضیح صفحه قبل)
(14-09-2018، 08:20 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دریافت شارژ 1 ، 2 یا 5 تومنی همراه اول
 (رویای تاج و تخت)

دوستانی که دو روز پیش شرکت کردن و دقیقا 48 ساعت از عضویتشون گذشته میتونن با مراجعه به آدرس زیر و وارد کردن شناسه پیگیری پین شارژ خود را دریافت کنن:

بعد از دریافت و یادداشت پین... لغو :

OFF و OFF1   به    3071185

پیام میده با هر دستگاه دو بار میشه ثبت کرد ، چجوریه؟
کسانی که نگرفتن فعاله.( توضیح صفحه قبل)
۴۸ساعت شد اما میگه کدشارژی وجودندارد
دوستان کسی اطلاع داره با خط همراه اول دائمی این سامانه های که مستقیم شارژ میده رو دعوت کنیم پین میده یا خیر ؟
✅ کسب درآمد از ربات «PicMoney»

1⃣ ابتدا ربات رو استارت کنید

?بعد از استارت ربات و تایید قوانین و عضویت در کانال ربات شمارتان به اشتراک بزاریدفقط با شماره واقعی میشه شماره مجازی قبول نمیکنه

?هر دعوت امروز=210تومان از قسمت تبلیغات هم میتونید کسب درامد کنید

?‍?دیدن موجودی از قسمت "پروفایل من" سپس گزینه "حساب من"

?برای تسویه به قسمت "پروفایل من" رفته بعد از تکمیل ا‌طلاعات بانکیتون درخواست برداشت بزنید سیستم پرداخت ربات بصورت شبایی هست حداقل موجودی برای برداشت فعلا #ده_هزار تومان میباشد
شارژ 2000 تومنی (ایرانسل و همراه اول )

هر 8 دعوت یه پین 2000 تومنی(اپراتور دلخواه)

با اکانت تلگرامی اپراتور خود ربات رو استارت و در دو کانالی که گفته عضو بشین بعد قسمت در دو کانال عضو شدم رو تایید کنید و 5 سنجد بگیرید...2 سنجد رایگان روزانه هم میتونید بگیرید و با هر دعوت هم 3 سنجد دریافت میکنید( با هر 30 سنجد یه شارژ 2000 تومنی از هر اپراتور دلخواه بصورت پین دریافت میکنید).

با زدن دکمه چه جوری سنجد جمع کنم؟ دکمه امتیاز 2 سنجد رایگان روزانه رو بزنید ... دکمه سنجد با دعوت کاربران هم لینک دعوت خودتون رو میده.

هزینه و لغو ندارد.
بهتره هر خط 8 نفر دعوت کنید و شارژش بگیرید.
بعددعوت ۸نفر،اون تعدادبایدربات رو نصب و فعال کنند،یافقط دعوت کردن کافیه؟
ایرانسل امروز محدود داریم؟؟؟