موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-02-2018، 04:19 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-02-2018، 09:19 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000تومانی همــــــــراه اول(با وقفه ی 48ساعته)

1ب 20893
سپس کد تایید
دریافت شارژ؛48ساعت بعد ارسال 1105 ب 208933

ارسال 1105   میگه باید  24 بهمن عضو میشدی  دوستانی که دیروز عضو شدن تست بزنند

من دیشب عضو شدم تا ی رب پیش میگفت هنوز زمان دریافت نشده الان میگه تموم شده
(14-02-2018، 04:04 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 8660 ثبتش درسته؟
پس همون اول وقتی کد فرستادیم ثبت نکرد دیگه شارژش نکنیم واسه محتوا

سلام..... بله

سیمت جدید یا قبلا نزده باشی بعد از کد زدن و دریافت شارژ 1000 تومنیش..... 500 بفرست اگه دعوت حساب شده بود منتظر بمون(150هزینشه) تا محتوا بده و بعد چند دقیقه⬅ موثر➡ بشه.

وقتی 1000 گرفتی و دعوتت اصلا حساب نشد قبلا زدی ... لغو کن
90906 با دعوت سه نفر
90901 با دعوت دو نفر گفته هزار میده.
الان دعوت کنم شارژ خودش مستقیم میفرسته؟
سرویس چراغ جادو کلا غیرفعال شد هیچ جوابی ازش نمیاد شرکت نکنید فعلا
(14-02-2018، 04:27 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
90906 با دعوت سه نفر
90901 با دعوت دو نفر گفته هزار میده.
الان دعوت کنم شارژ خودش مستقیم میفرسته؟

90906 هیچکدوم از سیمها تازمان دریافت شارژ نباید لغو کنن در صورتی که فردا شارژ دادنش فعال بشه تبریک میگه و با prize مستقیم شارژ میده (اگه قبلا نگرفتی)

90901 که جوابش نمیاد.
آقا یه سوال من سیمکارت دارم دوساله مسابقاتش لغو نکردم الان ۸۰۰ میزنم هم نمیاد کدوم مسابقه فعاله‌. بنظرتون راهی هس واسه لغو کردن همه مسابقات؟
(14-02-2018، 04:35 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا یه سوال من سیمکارت دارم دوساله مسابقاتش لغو نکردم الان ۸۰۰ میزنم هم نمیاد کدوم مسابقه فعاله‌. بنظرتون راهی هس واسه لغو کردن همه مسابقات؟

سلام. زنگ بزن اپراتور واست لغو میکنه..
(14-02-2018، 04:35 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه همراه اوله زنگ بزن 9990 همشو یه جا برات لغو میکنه یا برنامه همراه من

ایرانسل هم با ایرانسل من قسمت سرگرمی .... خدمات فعال + ورود به چارخونه با همون خط قسمت خریدها

راهس اینه که حرف Y رو به 800 بفرستی همشون با تاخیر چند ساعته لعو میشن
1105 رو بفرستین الان میگه 23 بهمن شاید بهتون شارژ داد