موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شـــارژ 1000تومانـــے همـــراه اول(با وقفه ی 48ساعته)
1ب 405548 سپس کد تایید
دریافت شارژ:دقیقا 48ساعت بعداز عضویت باارسال p
********************************|
#متن پیامش حرف ازشارژ نمیزنه...تست شده اس...خودم امروز گرفتم ...|
Lightbulb.gif  مراجعه به نظر بازار

پاسخ به پرسشنامه 1160 امتیازی

مراجعه کنید اگه بود جواب بدین.... ممکنه تا یکی دو ساعت دیگه هم منقضی بشه.
(30-01-2018، 02:42 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شـــارژ 1000تومانـــے همـــراه اول(با وقفه ی 48ساعته)
1ب 405548  سپس کد تایید
دریافت شارژ:دقیقا 48ساعت بعداز عضویت باارسال  p
********************************|
#متن پیامش حرف ازشارژ نمیزنه...تست شده اس...خودم امروز گرفتم ...|

وقفش شده 72 ساعته Lightbulb.gif
اگه سامانه رویش با یه سیم کدمو بزنم و برنامه را هم نصب کنم......بعد از داخل برنامه لغو اشتراک را بزنم ولی سامانه را لغو نکنم......بعد ۴۸ ساعت دعوتم موثر میشه یا نه؟؟؟؟؟
(31-01-2018، 12:04 AM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه سامانه رویش با یه سیم کدمو بزنم و برنامه را هم نصب کنم......بعد از داخل برنامه لغو اشتراک را بزنم ولی سامانه را لغو نکنم......بعد ۴۸ ساعت دعوتم موثر میشه یا نه؟؟؟؟؟

ثبت دعوت رویش با وقفه نیست که!!!درجاس
کدتوبا سه خط جـــدید بزنید.ازطریق اپ فعالکنید
بعد باخط اصلیتون ابتدا900بفرستید واسه چک و ثبت دعوت
سپس درصورت ثبت دعوت 4بار ارسال1919
نجوا دیگه شارژ نمیده؟
(31-01-2018، 12:15 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2018، 12:04 AM)Shima71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثبت دعوت رویش با وقفه نیست که!!!درجاس
کدتوبا سه خط جـــدید بزنید.ازطریق اپ فعالکنید
بعد باخط اصلیتون ابتدا900بفرستید واسه چک و ثبت دعوت
سپس درصورت ثبت دعوت 4بار ارسال1919

اگه لغو اشتراک را بزنم ۱۰۰۰   تومن بعدی را میده؟؟؟؟
رویش اپدیت نیست..دو روز قبل شبش ک فعالشد هر کی همون اول زد ثبت شد.خودم8000دعوتو با6خط گرفتم...
همــــــراه اول 307580 که هفته ی قبل شارژدهیش فعال نشد،الان درست شده..هر خط کد دریافت مخصوص خودشو داره...
متاسفانه مستقیم شارژ میده
من الان رویش میزنم...نمیدونم قبلن کی عضو شدم لغو نکردم...لغو میکنم باز شرکت میکنم قبول میکنه و هم ۵۰۰ رو میده هم ۴۰۰۰
همراه اول این دوتا الان انبوه  1000 تومنی دادن   تست نشده

1  به   307548

نصب و فعالسازی اپ تیلیت.... و ورود به برنامه »»»  دریافت هدیه   و روی جعبه بزنید

========================

1  به  207568

نصب و فعالسازی اپ کارتون.... و ورود به برنامه »»»  دریافت هدیه   و روی دریافت هدیه  بزنید

من نتم ضعیفه میگه ارتباط با سرور برقرار نشد