موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هرمی 302236 به من میگه قبلا گرفتی Wink.gif

این سال قبل هم بود هر دونفر شارژ میداد بدون شارژم موثر نمیشد....شرکت کنید شاید به بعضی از سیمها که قبلا شرکت کردن هم شارژ عضویت بده اما دعوت حساب نشه.

دیدن تعداد دعوت ها :
  100   به  302236

بهتره سیم اصلیتون که دعوت میکنید بدون شارژ باشه.... اگه شارژ داشته باشین و چند ساعت عضو بمونین یه پیام میده⬇ 200 تومن کسر میشه:

برای دریافت فایل تصویری یک دسر خوشمزه، روی لینک زیر کلیک کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 سامانه 
207392
207391
هردو به اتمام رسیدن
لغو یادتون نره
۲۰۷۳۹۱صبح عضو شدم .الان دعوت دارم یعنی نمیده؟۲۰۷۳۹۲هم هرمیه جداس ؟
(23-03-2018، 10:03 AM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 سامانه 
207392
207391
هردو به اتمام رسیدن
لغو یادتون نره

تموم نشده فعال هستن
(23-03-2018، 09:12 AM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سال قبل هم بود هر دونفر شارژ میداد بدون شارژم موثر نمیشد....شرکت کنید شاید به بعضی از سیمها که قبلا شرکت کردن هم شارژ عضویت بده اما دعوت حساب نشه.

دیدن تعداد دعوت ها :
  100   به  302236

بهتره سیم اصلیتون که دعوت میکنید بدون شارژ باشه.... اگه شارژ داشته باشین و چند ساعت عضو بمونین یه پیام میده⬇ 200 تومن کسر میشه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه سیستم دچار مشکل شده است. لطفا چند دقیقه دیگر امتحان کنید. شارژ نمیدهن
فقط کسانی که قبلا نگرفتن
شارژ 1000 تومنی همراه اول (محدود)
نصب و فعالسازی اپ آواکده
کد پی‌اچ‌پی:
www.rbt.vasfa.ir/android.apk 

10 دقیقه بعد فعالسازی از درون برنامه دریافت شارژ بزنین و پین رو دریافت کنید
بعد از دریافت پین لغو : OFF و OFF1  به  3051
به آیپی حساسه برای سیمهای بعدی کلیر دیتا نمیشه باید از برنامه های شبیه ساز استفاده کنید.
اگه قبلا گرفته باشین باز پین گرفته شده رو بهتون میده.
پس پینهاش رو وارد کنین.... هزینه ندارد.
هزینه روزانه 300 تومن.
(23-03-2018، 02:05 PM)khaled007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-03-2018، 09:12 AM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن تعداد دعوت ها :
  100   به  302236

متاسفانه سیستم دچار مشکل شده است. لطفا چند دقیقه دیگر امتحان کنید. شارژ نمیدهن

متاسفانه سوخته هم میده
(23-03-2018، 07:40 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقت

آواکده شاید هنوزم فعال باشه.... هزینه نداره تست کنید.

(برای کسانی قبلا نگرفتن)

برنامش مشکل داره، خطای اتصال به سرور میزنه
نمیدونم.... الان دوباره زدم مشکلی نداشت خطا هم نداد و هنوزم فکر کنم فعاله.
۲۰۷۳۹۱رودیروززدم۲۴ساعت هم گذشت ثبت نشده بعدثبت میشه؟