موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همراه اول 307233 اسمش winigame بود پارسال با وقفه شارژ 1000 تومنی میداد.

الان زدم خط من حرفی از شارژ نزده 1000 هم فرستادم گفت کلید واژه ارسالی نادرست......

هزینه هم روزی 300 تومن

سرویس اول بازی

اگه خط شما جواب میده بزنید.(احتمالا سیمهایی که قبلا نگرفتن حرف از شارژ میزنه و شارژ میده )
با مای ایرانسل میشه به خط دیگه شارژانتقال داد؟چجوریه؟
(08-04-2018، 08:55 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با مای ایرانسل میشه به خط دیگه شارژانتقال داد؟چجوریه؟

وارد برنامه که شدی برو پایین نوشته شارژ برای دیگران اونو بزن و سرویس خط به خط شماره رو وارد کن....

جهت اطلاع:

همراه اول 406940 ( کاشی)

انبوه 2000 تومنی داده بود

چند روز قبل عضو شدم نمیشد اپ رو دانلود کرد.... دیگه امروز تست نکردم

از همیناست که وقفه 72 ساعته ...باید حق اشتراک یه روزش رو بدین و اپ هم نصب و فعال کنید... شارژشم مستقیم.
(08-04-2018، 08:32 PM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول 307233 اسمش winigame بود پارسال با وقفه شارژ 1000 تومنی  میداد.

الان زدم خط من حرفی از شارژ نزده 1000 هم فرستادم گفت کلید واژه ارسالی نادرست......

هزینه هم روزی 300 تومن

سرویس اول بازی

اگه خط شما جواب میده بزنید.(احتمالا سیمهایی که قبلا نگرفتن حرف از شارژ میزنه و شارژ میده )
سلام ، از مسابقات بادبادک سامانه دیگه ای فعاله برای خطوط جدید ؟ ممنون
سلام انبوه ندادن ..... و بادباک یا چیز دیگه یادم نیست ولی همراه اول اینا قبلا بوده که میتونی بدون شارژ تست کنی ببینی حرفی از شارژ میزنن یا نه... و اگه فعال باشه اپ هم باید نصب کنی.

307524
307525
307570
307360
ربات ماهیتابه سالمه؟اصلا موثر نمیکنه
(08-04-2018، 11:23 PM)MHD24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ربات ماهیتابه سالمه؟اصلا موثر نمیکنه

چند وقت پیش شرکت کردم و موثر هم کردش اما تا به امروز شارژها رو نداد.
پینای ۳۰۷۲۳۲۵ رو خواستم وارد کنم همه استفاده شده بود...
(09-04-2018، 12:44 AM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با ستاره 142 زدین یا ستاره 140؟
(09-04-2018، 12:53 AM)IRIBTV3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-04-2018، 12:44 AM)sanaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با ستاره 142 زدین یا ستاره 140؟

۱۴۰