موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول - با جوایز شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام،نه به شما دیگه فک نکنم بده.. ولی چون داخل إس گفته به مناسبت مبعث عضو بشید ببینید جواب p چی میگه بهتون ..
عجب آدمایی هستین یکی میاد اطلاع رسانی میکنه درمورد شارژ رایگان بعد کد دعوتشم میده. اینا میزنن پاک میکنن. چرا زورتون میاد حالا اگ خودت اول میذاشتی هم پاک میکردی.
(12-04-2018، 04:54 AM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب آدمایی هستین یکی میاد اطلاع رسانی میکنه درمورد شارژ رایگان بعد کد دعوتشم میده. اینا میزنن پاک میکنن. چرا زورتون میاد حالا اگ خودت اول میذاشتی هم پاک میکردی.

سلام مملی جان ....فقط خودت و مدیرها میتونن پستت رو حذف کنن.... بعد هم شما اول کدتو نذاشته بودی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 25 همراه اول

ارسال کد معرف  به 3072317

ارسال کد فعالسازی به 3072317

به ازای نفراولی که دعوت کنید 1000
3 نفر بعد 4000
و به ازای 10 نفر بعد  20,000 تومن دریافت میکنید

سقف سامانه  25000تومن
اطلاع از دعوتها ارسال s
دریافت شارژ ارسال g

دوستانی که دعوت میکنید باید24ساعت عضو سامانه بمونن تا دعوتتون موثر بشه

هزینه:400 تومن ( بدون شارژ بزنید )

لغو با ارسال off به  3072317
دوستان نمیدونم جدیده یا نه خودم تاحالا نزده بودم
کد دعوت نمیده زمان این پشنهاد به اتمام رسیده است
(12-04-2018، 01:04 PM)جابری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد دعوت نمیده زمان این پشنهاد به اتمام رسیده است

هرمیهای 25 تومنی فقط برای خطوطی که کد دعوت میده جواب g و s و ثبتش درسته.(به همه خطها کد نمیده.)
6 تا خط زدم خوشبختانه 5 تاش کد داد میتونم 5 تومن بگیرم.
(11-04-2018، 11:04 AM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ جدید 6000 تومانی و بدون هزینه برای ایرانسلیا

فقط با نصب و زدن کد معرف در برنامه 1000تومان شارژ میگیرید
همچنین به ازای هر دو نفر دعوت هم 5000 تومان میگیرید
نمایش رو نصب کن و فیلم ببین
کد معرف من رو به محض ورود وارد کن تا ۱۰۰۰ تومان شارژ درجا جایزه بگیری!
 کد من: 1949389951
لینک دانلود نمایش: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمایش تمام شد دعوت دارید بگیرید شارژتونو تا تموم نشده
چرا هرمی های ۲۵ تومنی ن کد میدن ن دعوت رو ثبت مکنن؟؟؟؟
به اپلیکیشن تکاور خوش آمدید. مشترک گرامی سرویس تکاور شما فعال گردید. ثبت نام شما قطعی شد. 
شما برنده تخفیف ویژه معادل 10000 تومان استفاده از سرویس تکاور هستید.
هزینه روزانه چهارصد تومان.برای دریافت شارژ 10000 ریالی پس از دو روز از عضویت در سرویس و در روز سوم ، حرف M را به همین سرشماره ارسال نمایید.
لینک دانلود اپلیکیشن: 
کد:
http://bit.do/Takavar

برای لغوعضویت، off یا خاموش را به سرشماره ۳۰۷۲۳۱۷ ارسال کنید.
(12-04-2018، 02:48 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا هرمی های ۲۵ تومنی ن کد میدن ن دعوت رو ثبت مکنن؟؟؟؟

برای من که کد دعوتی هم داد دعوتی رو هم ثبت کرد شاید برا بعضی خطوط اینجوری باشه