موبایل روز

نسخه‌ی کامل: نرم افزار ساخت شماره مجازی اندونزی با کد 62
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با کمک برنامه اندروید As2in1 Mobile شما میتونید به صورت رایگان شماره مجازی کشور اندونزی را داشته باشید و از آن برای ثبت نام در تلگرام یا واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی استفاده کنید.
ما تست کردیم و بدون مشکل کد تایید تلگرام را دریافت می کنه آموزش کامل در مورد نرم افزار روش رفع ریپورت شماره های مجازی در تلگرام را نیز در لینک زیر قرار دادیم
کد:
https://www.dailymobile.ir/52484/as2in1-mobile-android/
[عکس: As2in1-Mobile-android.jpg]
سلامـ

بمن که کد فعالسازی نداد
چه با فـــ یلترشکن وچه بدون اون

مجوزایی که اولش میخواد بخصوص دسترسی به مخاطبین که حتما باید تایید کرد تا برنامه فعالشه،جزء خط قرمزاس که همه بهش حساسیم
(16-08-2019، 11:17 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامـ

بمن که کد فعالسازی نداد

مجوزایی که اولش میخواد بخصوص دسترسی به مخاطبین که حتما باید تایید کرد تا برنامه فعالشه،جزء خط قرمزاس که همه بهش حساسیم

سلام
بدون نیاز به **** شکن کد ارسال شد و تلگرامم رو با شماره مجازی ثبت نام کردم بدون مشکل.
(17-08-2019، 02:07 AM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-08-2019، 11:17 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامـ

بمن که کد فعالسازی نداد

سلام
بدون نیاز به **** شکن کد ارسال شد و تلگرامم رو با شماره مجازی ثبت نام کردم بدون مشکل.

واسه من کد نمیاد
لازمم هم نمیشه.فقط خواستم تست کنم.
(17-08-2019، 01:41 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من کد نمیاد
موقت
سلام، یه جا دیدم با شماره ایرانسل ثبت نام کرده بودن.اگه یه وقت لازمت شد دوباره تست کن Angel.gif

البته باید دسترسی به مخاطبین هم حتما بهش بدی Biggrin.gif Lightbulb.gif
(21-08-2019، 11:07 AM)Ramin2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-08-2019، 01:41 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من کد نمیاد
موقت
سلام، یه جا دیدم با شماره ایرانسل ثبت نام کرده بودن.اگه یه وقت لازمت شد دوباره تست کن Angel.gif

البته باید دسترسی به مخاطبین هم حتما بهش بدی Biggrin.gif Lightbulb.gif
من همراه تست کرده بودم.اره دسترسی هم میخواد که همین بده