موبایل روز

نسخه‌ی کامل: بخش مربوط به خرید و فروش شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
همراه اول کسی میفروشه؟باتخفیف
خداروشكر مشتريهاي من اينجا نميان يعني پي پي كردين تو بازار خيلي خراب كردين بازارو مفت ميدين Biggrin.gif Biggrin.gif يعني هيچكي از من شارژ نميخريد... Biggrin.gif Tongue
شارژ ایرانسل و همراه اول رو با 30 درصد خریدارم هرکی میفرشه پیام خصوصی بده
درود Heart.gif Cool.gif
فروش شارژ به صورت تضمینی Heart.gif
هرکی خواست خصوصی پیام بده تا سقف 1 میلیون تومان Heart.gif
بیشتر بخری بیشتر تخفیف میگیری Biggrin.gif
دوستان عزیز برای چندمین بار تاکید میکنم مدیران موبایل روز مسولیتی در قبال کلاه برداری ها و .. ندارند پس بهتره شارژاتون رو به صورت حضوری و به دوستانتون بفروشید نه اینکه اینجا برای یکی پول واریز کنید بعد شارژی بهتون نده ما تنها کاری که میتونیم بکنیم اینکه که حساب کاربری متخلف را ببندیم یا ای پی کاربر را در اختیار مراجع قضایی قرار بدیم Lightbulb.gif
ممنون آدمین
هرکس شارژ ایرانسل 30 درصد تخفیف داره من میخوام
(21-04-2015، 06:06 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز برای چندمین بار تاکید میکنم مدیران موبایل روز مسولیتی در قبال کلاه برداری ها و .. ندارند پس بهتره شارژاتون رو به صورت حضوری و به دوستانتون بفروشید نه اینکه اینجا برای یکی پول واریز کنید بعد شارژی بهتون نده ما تنها کاری که میتونیم بکنیم اینکه که حساب کاربری متخلف را ببندیم یا ای پی کاربر را در اختیار مراجع قضایی قرار بدیم Lightbulb.gif

ادمین عزیز شما مدیر این سایتی و باید نظارت داشته باشی
پیشنهاد میشه کسی که قصد فروش یا خرید شارژ داره,خریدار اول پول رو بریزه به حساب شما .وقتی هم که پول رو ریخت اگه طرف مقابل شارژارو داد که هیچ اگه نداد پول رو بر میگردونین.میتونید یه درصد هم بگیرین
(22-04-2015، 09:33 AM)creatpol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-04-2015، 06:06 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمین عزیز شما مدیر این سایتی و باید نظارت داشته باشی
پیشنهاد میشه کسی که قصد فروش یا خرید شارژ داره,خریدار اول پول رو بریزه به حساب شما .وقتی هم که پول رو ریخت اگه طرف مقابل شارژارو داد که هیچ اگه نداد پول رو بر میگردونین.میتونید یه درصد هم بگیرین
فکر نکنم کسی موافق باشه که من سهمی از فروش یا خرید شارژ داشته باشم - برای اینکه من بتونم دوباره پول رو براشون واریز کنم یا باید کارت با ملی داشته باشن یا حساب آنلاین
کسی شارژ ایرانسل 30 درصد تخفیف داره من میخوام
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26