موبایل روز

نسخه‌ی کامل: انتقال برنامه به sd card
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان عزیز از طریق نرم افزار AppMgr-Pro-III میتونید برنامه های موجود در تلفن خود را به مموری کارت خود انتقال دهید تا حافظه تلفنتان خالی بماند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهاب احتیاج به روت گوشی نداره ؟
(11-02-2015، 10:22 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش من گوشیم روت هست، با گوشی که روت نباشه امتحان نکردم
(11-02-2015، 10:44 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 10:22 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش من گوشیم روت هست، با گوشی که روت نباشه امتحان نکردم

اگه نياز به روت باشه اولش يه سوال راجع به روت مي پرسه! اين اكثر برنامه ها نياز به روت دارن به خصوص اين انتقال به مموري ها.. كل حافظه رو انتقال ميده يا يه قسمتي از اون توي گوشي ميمونه؟ والا من خواستم اينو نصب كنم گوشيم جا نداشت :| الان همه برنامه هاي توي مموري هست قبلا انتقال دادمشون ولي يه مقداري از حافظه توي گوشي ميمونه متاسفانه .. گریه