موبایل روز

نسخه‌ی کامل: نرم افزار مترجم متن
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
درود Heart.gif
از طریق این نرم افزار به راحتی میتوانید متن های خود را ترجمه کنید
توجه: برنامه به اینترنت نیاز دارد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه مترجم متن افلاین سراغ نداری‌??
من ی برنامه دارم اسمشو میزارم نیاز نیست همیشه آن باشی
QTranslate
امیدوارم بدردت بخوره
دوست عزیز میشه لینکشو بزارید؟؟
(14-02-2015، 01:03 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود  Heart.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود کردم ولی وقی میخوام نصبش کنم مثه ادم باز نمیشه Tongue Tongue Tongue
باید پیدا کنم چشم حتما
امیدوارم بدردتون بخوره

(01-05-2015، 03:20 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-02-2015، 01:03 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود  Heart.gif

دانلود کردم ولی وقی میخوام نصبش کنم مثه ادم باز نمیشه Tongue Tongue Tongue

سلامی لیلا خان این واسه اندرویده فکر کنم گوشی شما سیمبیان باشه - فرمت فایل های اندروید apk هستش ولی سیمبیان فایل هایی با فرمت sis ,sisx و java نصب می کنه
خخخخخخ گلی ادمین Heart.gif
اصلا زبان فارسی داخلش نیست Sad.gif
صفحات: 1 2