بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: yasinfun - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2828
آموزش آپدیت تمام گوشی های اندروید
دوستان عزیزی که می خواهند گوشی اندرویدی خود را آپدیت‌کنند ، 
ابتدا وارد قسمت setting‌گوشی خود میشیم
سپس در قسمت sistemگزینه about رو بزنید 
**توجه کنید اگر از تبلت استفاده میکنید گزینه about tablet رو بزنید ، زیاد فرقی نداره .
حالا اولین گزینه یعنی sistem updates رو بزنید ، بعدش جدید ترین آپدیت گوشیتون رو واستون میزاره و شما میتونید اون رو download‌کنید .

+اخطار :: دوستای عزسز سعی کنید تا حد ممکن گوشیتون زو آپدیت نکنید ، زیرا هر چی آپدیت ورژنش بالا تر باشه به cpu یا همون پزدازنده قوی تری
نویسنده: ali1372 - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 25189
آپدیت Samsung Galaxy Ace S5830 به نسخه بالاتر
درود بر برو بچ موبایل روز. من ی سوال دارم اونم اینکه گوشیم گلکسی ایس جی تی اس 5830ای با اندروید 2.6 چجوری اندرویدشو ارتقا بدم. لطفا ج بدین Tongue
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3707
سامسونگ Galaxy A3 به اندروید 5 آپدیت شد
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

Samsung begins updating Galaxy A3 with Android Lollipop
امروز سامسونگ گوشی Galaxy A3 را به 5 ( آبنبات چوبی ) آپدیت کرد و کاربران این گوشی میتونن گوشیشون رو به Android 5.0.2 Lollipop OS آپدیت کنند . به احتمال زیاد تمام گوشی های سری a به زودی به اندروید آبنبات چوبی آپدیت می شوند.
نویسنده: fateme21 - پاسخ‌ها: 10 - بازدید‌ها: 6042
چطور از بالای گوشیم آلارم آپدیت ببرم؟؟؟
قسمت آپدیت سنترم از دیشب میاد بالا گوشیم
New seystem update availbele
نمیخام به روز رسانیش کنم
راهی هست که از بالای گوشیم بره!
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4217
آموزش آپدیت سونی z2 به اندروید 5.0.2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

مدت دو ماه از عرضه اندروید 5 برای گوشی سونی ایکسپریا z2 گذشته است و هم اکنون سایر خانواده z نیز به آندروید 5 آپدیت شده اند برای به روزرسانی سیستم خود میتوانید بدون نیاز به کامپیوتر گوشی خود را به آخرین نسخه اندروید آپدیت کنید.
مسیر زیر را دنبال کنید.
  1. تنظیمات
  2. درباره تلفن
  3. سپس بخش به روز رسانی نرم افزار
شما برای آپدیت نیاز به اینترنت پر س
نویسنده: ALI362 - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 4162
راهنمای کنید در مورد آپدیت به اندروید 5
ﺳﻼﻡ ﺭﺍﺳﺖ ﻣﯿﮕﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 5 ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻬﺎ ﺳﺎﺯﮔﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻩ
ﺍﺧﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﻭ ﺍﭘﺪﯾﺖ ﮐﻨﻢ ﺍﮔﻪ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﯾﺪ . ؟  
اخه یکی از کاربرا تو یکی از سایتها اینجوری نظر داده بود:
-
1394/2/22
ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﮔﻠﮑﺴﯽ ﺍﺱ 4 ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺗﺎﺯﮔﯽ ﺑﻪ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 5 ﺁﭘﺪﯾﺘﺶ
ﮐﺮﺩﻡ . ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯾﻮ ﺭﻭﮎ ﺑﮕﻢ ﺍﺻﻼ ﺍﺯﺵ ﺭﺍﺿﯽ ﻧﯿﺴﺘﻢ . ﺍﻭﻥ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺗﯽ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ
ﺭﻭ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﮐﯿﺖ ﮐﺖ ﺩﺍﺷﺖ ﺍﻻﻥ ﺍﺻﻼﻥ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﻧﻤﯽ ﺑﯿﻨﻢ . ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ
ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺁﭘﺪﯾﺘﺶ ﻧﮑﻨﯿﺪ

واقعا اگه اپدیت کنم پشیمون میشم لطفا راهنمایی کنید؟
نویسنده: Nimafati - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 3005
درخواست دانلود آپدیت آفلاین nod32
سلام.
امروز کلان دنبال آپدیت آفلاین نود32سیکوریتی بودم که ب هر سایت ایرانی میرفتم یا لینک دانلود خرابه یا از اون سایت به اون سایت پرتت میکنن واس دانلود؟
کسی آپدیت آفلاین بدون دردسرگرفته منبعشو بهم پ.خ کنه.
اگه ب نت پی سی وصل بودم خودم آنلاین آپدیتش میکنم...ولی حیف الان نت پی سی ندارم.
کمک کنید
ممنون
نویسنده: Day Mobile - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4178
انتشار لیست اولیه گوشی‌های ال جی که به اندروید 6 مارشمالو آپدیت خواهند شد
موضوعی که همین ابتدا باید به آن اشاره داشت، عرضه نشدن این سیستم‌عامل برای پرچم‌دار موفق سال 2013 این شرکت یعنی G2 می‌باشد. هر چند، پیشتر اعلام شده بود که گوشی‌هوشمند G2 قرار است اندروید 5.1.1 را تا پایان تابستان دریافت نماید. همچنین خبری از عرضه‌ی اندروید ۶.۰ برای تبلت‌های G Pad II 8.0 و G Pad X 8.3 نخواهد بود. شکی وجود ندارد که پرچم‌دار فعلی این شرکت یعنی G4 این بروزرسانی را دریافت می‌کند.

[align=justify][c
نویسنده: Day Mobile - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4038
سونی برخی از گجت های سری Z خود را به اندروید 5.1.1 لالی آپ آپدیت خواهد کرد
به نظر می رسد که سونی به فکر بروزرسانی محصولات قدیمی خود افتاده و قرار است تا برخی از مدل های سری Z خود را به اندروید 5.1.1 لالی‌پاپ آپدیت کند.
[align=justify][color=#595959][size=medium][font='GE SS', Tahoma, arial]گفتنی است گجت‌های Xperia Z ،Xperia ZL ،Xperia ZR و Xperia Tablet Z در دو مدل سیم‌کارت‌خور و بدون سیم‌کارت، شامل این بروزرسانی خواهند شد؛ البته بد نیست بدانید در حال حاضر تنها برخی از
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4745
آپدیت سه گوشی هوشمند اکسپریا Z1، اکسپریا Z1 کامپکت و اکسپریا Z آلترا به آندروید 5.1
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
شرکت سونی کم کم داره گوشی های قدیمی تر خودش رو به اندروید 5.1 آپدیت میکنه که تغییرات ظاهری و سیستمی زیادی ایجاد شده و گوشیتون رو به صورت کامل تغییر میده از دیروز کاربران گوشی های اکسپریا Z1، اکسپریا Z1 کامپکت و اکسپریا Z آلترا هم میتوانند گوشی خود را به اندروید 5.1.1 آپدیت کنند.
[align=right]برای آپدیت گوشی خود به بخش تنظیمات » در باره » به روز رسانی سیستم - مراجعه کنید تا بتو
پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز